Науково-педагогічний проект “Академія інноваційного розвитку освіти”

Шановні колеги, запрошуємо до співпраці!
Нині українські освітяни стоять перед новими викликами: нові стандарти та оновлені програми, запровадження методик компетентнісного навчання, стрімкий розвиток інформаційних технологій та багато іншого. Тому, надзвичайно важливо спільноми зусиллями допомогти їм стати конкуретнтноздатними на освітньому ринку праці.
Відповідно пункту 63 Програми спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України, в рамках науково-педагогічного проекту “Академія інноваційного розвитку освіти” (наказ МОН України від 22.04.2014 №632), Інститутом педагогіки НАПН України спільно з Громадською спілкою “Академія інноваційного розвитку освіти” Започатковано навчальний центр для освітян України.
Протягом навчального року, на базі Інституту педагогіки НАПН україни, проводяться навчальні заняття, в рамках яких освітяни України отримують ті знання та навички, які є необхідними в умовах модернізації системи освіти в Україні. Також з 2017 року буде запроваджено дистанційну форму навчання, як навід’ємний ресурс очної форми занять.
Навчання орієнтовано на освітян, які мають бажання безперервно підвищувати свій професійнмй рівень. Тематика навчальних тренінгів та майстер-класів формується на основі освітніх запитів та потреб освітян. Для зручності створено тематичний календар, в якому зазначені: дата, тема, мета і автори тренінгу. З графіком проведення тренінгів та майстер класів можна оз найомитись на сайті Академії за посиланням.
До тренерського складу залучено провідних висококваліфікованих вітчизняних та міжнародних фахівців-практиків, а саме: вчителі-новатори, ініціативні керівники навчальних закладів, управлінці, науковці, психологи, засновники інноваційних освітніх проектів, креативні тренери бізнес-компаній (Panasonic, Bristar, Microsoft, Epson та ін). Усі вони є авторами тренінгових занять, майстер-класів тощо, які дають слухачам тільки перевірені стратегії інноваційного розвитку освітнього закладу та практичну допомого у професійному та особистому зростанні.
Для реалізації науково-педагогічного проекту “Академія інноваційного розвитку освіти” розроблено новий сайт.