Дистанційна освіта

До уваги батьків та здобувачів освіти!
Пропонуємо вам ознайомитися з особливостями організації освітнього процесу під час дистанційного навчання.

Відповідно до Постанови КМУ від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», Листа управління освіти Миколаївської міської ради від 5.12.2020 №4065/13.01.01-08/14 «Про продовження карантину та встановлення додаткових обмежень» запроваджено локдаун з 8 по 24 січня 2021 року включно.

з 11 січня по 24 січня 2021 року освітній процес у закладі освіти для здобувачів освіти 1- 11 класів буде здійснюватися дистанційно.

З метою якісного здійснення освітнього процесу на період дистанційного навчання всі педагогічні працівники закладу згідно з розкладом будуть проводити уроки та інші заплановані зі здобувачами освіти заходи з використанням платформ, мобільних додатків, інтернет-сервісів (перелік додається)

При проведенні уроків 30% матеріалу буде викладатися синхронно з використанням платформи ZOOM, 70% – асинхронно (завдання, письмові роботи, тестування, лабораторні та практичні роботи тощо) через сервіс Google Classroom.
Для учнів у яких відсутній Інтернет або інші технічні пристрої вчителі надаватимуть консультації у телефонному режимі, через СМС з завданнями з предметів на кожний конкретний день за розкладом.
Просимо дотримуватися зазначеного порядку, толерантності та взаєморозуміння у спілкуванні.

Режим роботи:
  Початок занять о 8:30

 • у 1 класі уроки по 35 хвилин, перерви по 25 хвилин.
 • у 2-4 класах уроки по 40 хвилин, перерви між уроками 20 хвилин.
 • у 5- 11-х класах уроки по 45 хвилин, перерви по 15 хвилин.

 • Зворотній зв’язок зі здобувачами освіти здійснюватиметься через вебсайт закладу (http://school28.com.ua/?page_id=14), месенжери, соцмережі, освітні ресурси Google (письмові роботи, тестування, опитувальники, форми з тестами і презентування роботи через відеозв’язок).
  Класоводами 1-4 та класними керівниками 5-11 класів буде підтримуватися зв’язок із батьками здобувачів освіти через мобільні додатки Viber, Telegram, сайт закладу (http://school28.com.ua/?page_id=637), а в разі потреби будуть надаватися рекомендації щодо опанування програмового матеріалу.
  З метою підготовки до ДПА та ЗНО для випускників 9,11-х класів будуть проведені онлайн – консультації з використанням платформи ZOOM.

  Бажаємо міцного здоров’я, невтомної праці, впевненості у власних силах, наполегливого прагнення до нових знань!