Дистанційна освіта

До уваги батьків та здобувачів освіти!
Пропонуємо вам ознайомитися з особливостями організації освітнього процесу під час дистанційного навчання.

Відповідно до ст.23 Закону України «Про освіту», ст.38 Закону України «Про повну загальну середню освіту», п. 15 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», наказу Міністерства освіти і науки України від 08.09.20 №1115 «Деякі питання організації дистанційного навчання», на виконання Листа управління освіти Миколаївської міської ради від 23.10.2020 № 3538/13.01.01-02/14,

з 02 листопада 2020 року освітній процес у закладі освіти для здобувачів освіти 1- 11 класів буде здійснюватися дистанційно до поліпшення епідеміологічної ситуації.

З метою якісного здійснення освітнього процесу на період дистанційного навчання всі педагогічні працівники закладу згідно з розкладом будуть проводити уроки та інші заплановані зі здобувачами освіти заходи з використанням платформ, мобільних додатків, інтернет-сервісів:

ZOOM, Google Classroom, Viber, LearningApps.

При проведенні уроків 30% матеріалу буде викладатися синхронно з використанням платформи ZOOM, 70% – асинхронно (завдання, письмові роботи, тестування, лабораторні та практичні роботи тощо) через сервіс Google Classroom.
Для учнів у яких відсутній Інтернет або інші технічні пристрої вчителі надаватимуть консультації у телефонному режимі, через СМС з завданнями з предметів на кожний конкретний день за розкладом.
Просимо дотримуватися зазначеного порядку, толерантності та взаєморозуміння у спілкуванні.

Режим роботи:
  Початок занять о 9:00

 • у 1 класі уроки по 35 хвилин, перерви по 25 хвилин.
 • у 2-4 класах уроки по 40 хвилин, перерви між уроками 20 хвилин.
 • у 5- 11-х класах уроки по 45 хвилин, перерви по 15 хвилин.У понеділок проводиться година спілкування.

 • Зворотній зв’язок зі здобувачами освіти здійснюватиметься через вебсайт закладу (http://school28.com.ua/?page_id=14), месенжери, соцмережі, освітні ресурси Google (письмові роботи, тестування, опитувальники, форми з тестами і презентування роботи через відеозв’язок).
  Класоводами 1-4 та класними керівниками 5-11 класів буде підтримуватися зв’язок із батьками здобувачів освіти через мобільні додатки Viber, Telegram, сайт закладу (http://school28.com.ua/?page_id=637), а в разі потреби будуть надаватися рекомендації щодо опанування програмового матеріалу.
  З метою підготовки до ДПА та ЗНО для випускників 9,11-х класів будуть проведені онлайн – консультації з використанням платформи ZOOM.

  Бажаємо міцного здоров’я, невтомної праці, впевненості у власних силах, наполегливого прагнення до нових знань!