Дистанційна освіта

До уваги батьків та здобувачів освіти!
Пропонуємо вам ознайомитися з особливостями організації освітнього процесу під час дистанційного навчання.

Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 02.04.2021 (протокол №7), листа управління освіти Миколаївської міської ради від 02.04.20121 № 1011/13.01.01-08/14 “Про запровадження додаткових карантинних заходів”, з метою недопущення подальшого розповсюдження COVID-19

з 12 квітня 2021 року освітній процес у закладі для здобувачів освіти 1-11 класів буде здійснюватися дистанційно до покращення епідемічної ситуації.

З метою якісного здійснення освітнього процесу на період дистанційного навчання в 1-11 класах всі педагогічні працівники закладу згідно з розкладом будуть проводити уроки та інші заплановані зі здобувачами освіти заходи з використанням платформ, мобільних додатків, інтернет-сервісів (перелік додається)

При проведенні уроків 30% матеріалу буде викладатися синхронно з використанням платформи ZOOM, 70% – асинхронно (завдання, письмові роботи, тестування, лабораторні та практичні роботи тощо) через сервіс Google Classroom.
Для учнів у яких відсутній Інтернет або інші технічні пристрої вчителі надаватимуть консультації у телефонному режимі, через СМС з завданнями з предметів на кожний конкретний день за розкладом.
Просимо дотримуватися зазначеного порядку, толерантності та взаєморозуміння у спілкуванні.

Режим роботи:
  Початок занять о 8:00

 • у 1-4-х класах
 • у 5- 11-х класах уроки по 45 хвилин, перерви по 10 хвилин.
 • Зворотній зв’язок зі здобувачами освіти здійснюватиметься через вебсайт закладу (http://school28.com.ua/?page_id=14), месенжери, соцмережі, освітні ресурси Google (письмові роботи, тестування, опитувальники, форми з тестами і презентування роботи через відеозв’язок).
  Класними керівниками 1-11 класів буде підтримуватися зв’язок із батьками здобувачів освіти через мобільні додатки Viber, Telegram, сайт закладу (http://school28.com.ua/?page_id=637), а в разі потреби будуть надаватися рекомендації щодо опанування програмового матеріалу.
  З метою підготовки до ДПА та ЗНО для випускників 11-х класів будуть проведені онлайн – консультації з використанням платформи ZOOM.

  Бажаємо міцного здоров’я, невтомної праці, впевненості у власних силах, наполегливого прагнення до нових знань!