Наші досягнення

Здобувачі освіти нашої школи є учасниками та призерами обласних, міських та районних конкурсів, акцій, виставок, змагань, серед яких:

  • ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України та державотворення»: Гаврилова Жанна (9-А) – ІІІ місце (вч. Моторкіна О.М.);
  • 8-й конкурс української патріотичної сучасної поезії імені Валерія Бойченка: Дегусар Катерина (6-А) – диплом ІІ ступеня (вч. Левчук О.Б.);
  • Конкурс творчих робіт «Я – патріот України», Іщенко Катерина (8-А), Гаврилова Жанна – І місце у міському етапі, участь в обласному (вч. Герасименко С.В., Донцул Л.І.);
  • Міський конкурс творів «Мова кожного народу – неповторна і своя», Султанов Емре (8-Б) – ІІІ місце (вч. Герасименко С.В.);
  • Шкільний міжнародний дистанційний конкурс до дня народження Тараса Шевченка «Садок вишневий коло хати» від освітнього проекту «Всеосвіта»: Чорновол Єгор (8-А) – І місце (вч. Герасименко С.В.);
  • Різдвяний дистанційний конкурс «Зимові свята в традиціях нашого народу» від освітнього проекту «На Урок» серед учнів 6, 8-х класів: 10 дипломів І-ІІІ ступенів (вч. Герасименко С.В.);
  • Всеукраїнський дистанційний конкурс до дня народження Тараса Шевченка «Таємниця генія Шевченка» від освітнього проекту «На Урок» серед учнів 6, 8-х класів – 7 дипломів І-ІІІ ступенів (вч. Герасименко С.В.);
  • Конкурс до Дня української писемності та мови «Слово до слова» від освітнього проекту «На Урок» серед учнів 6, 8-х класів: 20 призових місць (вч. Герасименко С.В.);
  • Міський історико-патріотичний проект «Шляхами подвигу і слави» – І місце;
  • Районний етап конкурсу ДЮП – І місце, міський етап – ІІ місце (педагог-організатор Манцурова О.В.);
  • обласний ХХІ конкурс української патріотичної пісні «Червона калина»: Камінський Даніл (5-А), Борулько Дар’я (6-В) – ІІ місця (вч. Потапов О.К.);
  • міський конкурс пісенного жанру «Зірки Миколаївщини»: Трашкальова Ольга (8-Б) – І місце (вч. Потапов О.К.);
  • міський вокальний конкурс «Голос нації»: Трашкальова Ольга (8-Б) – І місце (вч. Потапов О.К.);
  • міський вокальний конкурс «Миколаївські зорі», Трашкальова Ольга (8-Б) – І місце (вч. Потапов О.К.);
  • районний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки творчих робіт «Український сувенір»: Соловей Дмитро (5-Б) та Горбенко Іван (5-Б) – І місця (вч. Клева А.Д.);
  • міська виставка-конкурс іграшок та сувенірів «Сяйво доброти»: Ковальова Альона (8-Б) – І місце, Трифонова Валерія (9-А) – ІІ місце (вч. Клева А.Д., Дітковська Н.Є.);
  • міський конкурс творчих робіт «Новорічні та різдвяні фантазії» Ковальова Альона (8-Б) – І місце, Трифонова Валерія (9-А) – ІІІ місце (вч. Клева А.Д., Дітковська Н.Є.);
  • районний етап міського конкурсу творчих робіт «Новорічна композиція»: Кравець Вікторія (6-В) – ІІ місце (вчитель Дітковська Н.Є.);
  • районний етап конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»: Романенко Анастасія (7-А) та Веремєєва Анастасія (5-В) – І місця, Сметана Анастасія (9-Б) та Плахтіна Оксана (10-Б) – ІІ місця, Глущенко Інна (9-Б) та Бей Владислава (10-А) – ІІІ місця (вчителі Дітковська Н.Є., Клева А.Д.);

У районних змаганнях із шахів учні нашої школи посіли ІІІ місце (вч. Гапонова Н.П.); з настільного тенісу – ІІІ місце (вчителі Попкова Н.І., Гапонова Н.П.), з волейболу: районні змагання – І місце, обласні – ІІ місце (збірна 8, 9, 11 класів) (вч. Попкова Н.І.), в обласних змаганнях із настільного тенісу – ІІ місце (вчителі Попкова Н.І., Гапонова Н.П.).
Учениця 9-Б класу Глущенко Інна визнана кращим бомбардиром України у віковій категорії до 16 років і ввійшла до збірної України з жіночого футболу.
Упродовж 2018-2019 н.р. у закладі освіти успішно реалізувалися проекти «Школа – територія культурного життя» та «Летс ду іт Юкрейн», в рамках яких протягом року учні були учасниками різноманітних конкурсів, флешмобів, концертів, відвідували музеї, театри, ставали учасниками тематичних майстер-класів, подорожували найкрасивішими куточками Миколаєва, відвідували різноманітні міста України: Київ, Одесу, Умань, Запоріжжя, Полтаву. Крім того, було створено еко-патруль, основою метою якого було проведення для учнів, вчителів та мешканців мікрорайону тренінгів «Навіщо сортувати сміття?», «Сортуй сміття правильно».
Щорічно шкільний актив бере участь у міському етапі конкурсу «Лідер року» і посідає призові місця:

  • 2016 р. – в міському етапі Козлова Наталя І місце, Гончар Анастасія ІІ місце;
  • цього ж року Козлова Наталя брала участь в обласному етапі, де посіла ІV місце.
  • 2017 рік – в міському етапі Пеньковська Дар’я І місце, Моісеєнко Дар’я ІІ місце.
  • 2018 р. – Пеньковська Дар’я ІІ місце.
  • 2019 р. – Трифонова Валерія (участь у міському етапі конкурсу).