НМТ


Шановні батьки!!!!

Підтримаємо наших дітей в складний період підготовки та складання НМТ – вони мають відчути, що ми вболіваємо за їхній успіх.
Не акцентуйте свою увагу на кількості балів, яку ваша дитина отримає під час НМТ. Поясніть їй, що кількість балів не є показником її можливостей.
Не підвищуйте тривожність дитини напередодні НМТ, бо це негативно позначиться на результатах тестування.
Зверніть увагу на харчування дитини. Подбайте, щоб вдома була поживна і різноманітна їжа, що забезпечить збалансований комплекс вітамінів.
Сформуйте в дитини спокійне ставлення до процедури тестування. Пам’ятайте, що Ви, батьки, найближчі й найдорожчі люди для дитини. Саме на Вас вона покладається, Вам довіряє, а тому саме від Вашої щоденної підтримки залежить її подальший успіх.
Шановні батьки! Бажаємо Вам невичерпної енергії та міцного здоров’я.

З повагою адміністрація школи.

НМТ-2024: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

Нормативно-правова база НМТ-2024

  До уваги здобувачів освіти 11-х класів та батьків!

  Національний мультипредметний тест (НМТ) у 2024 році заплановано провести протягом
  14 травня — 19 липня.
  Такий період визначено наказом Міністерства освіти і науки України.

  Окрім цього, зазначеним наказом затверджено перелік навчальних предметів, із яких відбудеться тестування. Також передбачено, що НМТ міститиме два блоки: основний, до якого увійдуть три обов’язкові навчальні предмети, і додатковий, що міститиме завдання з одного навчального предмета на вибір. Обов’язкові — українська мова, математика та історія України, на вибір — українська література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька, французька), біологія, фізика, хімія та географія.
  Для кожного учасника тестування проходитиме в один день у два етапи. Під час першого етапу, який триватиме 120 хвилин, потрібно буде виконати завдання з української мови та математики, а під час другого, теж тривалістю 120 хвилин, — з історії України та навчального предмета на вибір, вказаного під час реєстрації для участі в НМТ. Між етапами буде 20-хвилинна перерва.

  Матеріали для підготовки до НМТ
  Тести минулих років