Літній мовний табір

Літній мовний табір
Володіння англійською мовою та іншими іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції. Без англійської мови немає ні сучасної науки, ні вищої освіти. Це також запорука успішної персональної кар’єри.
Тому Міністерство освіти і науки ініціює великий загальнонаціональний проект літніх мовних таборів. Мета проекту – підвищити рівень володіння англійською мовою серед учнів усіх шкіл країни, зацікавити дітей, започаткувати моду на вивчення іноземних мов в Україні, привернути увагу суспільства до цієї теми.
Пропонується трансформувати оздоровчі табори, в яких учні перебувають після закінчення навчального року, на літні школи вивчення англійської мови. Проведення дво- або тритижневої літньої школи передбачається на базі загальноосвітніх навчальних закладів протягом червня. У таборах діти матимуть можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності (в ігрових та концертних програмах, театральних виставах тощо).

Нормативні документи

Детальнішу інформацію Ви можете знайти на сайті Миколаївського науково-методичного центру

Відкриття табору
30.05.2016р.в Миколаївській ЗОШ № 28 відбулось урочисте відкриття пришкільного мовного табору “English Summer”. З початком табірного сезону дітей привітали заступники директора Луцик Надія Володимирівна та Цимбал Олена Миколаївна. Діти разом з вчителями заспівали табірну пісню «The More We Sing Together The Happy We’ll be”», а також вивчили дивіз , склали правила нашого табору та закріпили їх своїми долонями. Також діти мали можливість проявити свої таланти та підготували номери так , наприклад, Трошкальова Ольга учениця 5-Б класу заспівала запальну пісню. Вчителям вдалося створити святкову та невимушену атмосферу. Діти залюбки грали в рухливі ігри використовуючи свій мовний потенціал, та ділилися враженнями від першого дня перебування в таборі.
Робота пришкільного мовного табору ЗОШ №28
Гідним завершенням 2015-2016 навчального року для нашої школи стало відкриття літнього мовного табору, який працював з 30.05.2016р. по 10.06.2016 року, метою якого було вдосконалення мовної компетентності учнів, підвищення мотивації до вивчення англійської мови. Його вихованцями стали 35 учнів 3-4 та 5-6 -х класів.
Наш шкільний мовний табір – став осередком невимушеної атмосфери, сучасної освіти, творчого розвитку та комунікативних навичок дітей. Робота педагогів-вихователів була спрямована на розвиток творчих здібностей дітей, можливості створювати власний продукт у вигляді проектів та творчих робіт, та ще й вдосконалювати навички володіння іноземними мовами. Протягом тематичних днів з дітьми проводились різноманітні ігри, квести, майстер-класи, діти виготовляли проекти та брали участь в конкурсах. Табір “EnglishSummer”- це згуртований протягом року колектив дітей та вчителів школи № 28.
30.05.2016р. Відкриття табору.
30.05.2016р.в відбулось урочисте відкриття пришкільного мовного табору “English Summer”. З початком табірного сезону дітей привітали заступники директора з навчально-виховної роботи Луцик Надія Володимирівна та Цимбал Олена Миколаївна. Діти разом з вчителями заспівали табірну пісню «The More We Sing Together The Happy We’ll be”», а також вивчили дивіз, склали правила нашого табору та закріпили їх своїми долонями. Також діти мали можливість проявити свої таланти та підготували номери, так Трашкальова Ольга, учениця 5-Б класу, заспівала запальну пісню «The Big Bang». Вчителям вдалося створити святкову та невимушену атмосферу.
31.05.2016р. “How Sporty Are You?”
Цей день ми присвятили спортивним іграм та спорту. З дітьми було проведено Інтелектуальну гру – змагання «Sport and Мe», що дало можливість дітям продемонструвати свої вподобання в різних видах спорту та дізнатись більше про своїх друзів по табору. Потім було проведено гру «Fast Ball», яка активізувала мовний потенціал дітей. Спортивна естафета виявила найспритніших. Наприкінці дня в групах виготовили проектні роботи з улюбленими видами спорту та презентували їх.
01.06.2016р. “So Many People So Many Hobbies.”
Цей день ми розпочали з гри “Rainbow”, провели бесіду з елементами гри про популярні або улюблені хобі. Діти із задоволенням розповідали всім чим вони люблять займатись у вільний час. Демонстрували свої таланти та проводили майстер – класи.
02.06.2016р. “ Have You Got Any Traditions?”
Цього дня діти обмінювались знаннями з приводу традицій відзначати свята в Україні та Великобританії, цьому посприяла гра “Magic Bag”. Також дітям запам’яталося відео про традиції святкування “Mother’s Day” у Великобританії. Діти запропонували святкувати день матері в нашій школі.
03.06.2016р. “Funny Day”
Це був найсмішніший та найвеселіший день перебування в таборі,. Діти готували до цього дня кумедні костюми та маски “The Funniest Look”. Грали в ігри “Guess Who am I?” та “Circus”.
06.05.2016р. “Cartoon Day”
Улюблена тематика для дитячої аудиторії дала можливість розкрити таланти навіть у самих сором’язливих. Діти залюбки грали в гру «Показуха», показували своїх улюблених мульт-героїв, потім переглянули фрагменти найпопулярніших мультфільмів на англійській мові. Як результат після цього влаштували виставку малюнків “My Favourite Animation Hero”.
07.05.2016. “Are cakes Tasty?”
Цього дня ми проводили кулінарне шоу “Do you like Sweets?” також діти працювали над проектною роботою “My Best Recipe”, ділились рецептами улюблених страв. Результатом цього дня був ярмарок солодощів “Candy Shop” , діти купували та продавали свої солодощі один одному.
08.06.2016р. “Let’s Have a Picnic!”
У цей день ми вирішили піти на пікнік в шкільний парк. На природі діти брали участь в дебатах “What is Good and what is not?” , а потім грали в гру “Healthy/Unhealthy”. Повернувшись до школи всі разом виготовили бюлетень про здорове харчування та користь здорової їжі, який мав назву “Eating Habits”.
09.06.2016р. “Souvenirs Day”
Провели уявну подорож до музею сувенірів “Souvenir Museum” діти ділились враженнями про власні сувеніри з інших країн тощо. Провели рольову гру “In the Souvenir Shop”, та творчу майстерню з виготовлення сувенірів своїми руками.
10.06.2016p. Урочисте закриття.
Під час урочистого закриття зміни діти виступала в театралізованій постановці (учениці 5-А класу Гладка Анастасія та Пашнева Юліана), читали вірші (Попова Мадіна та Шульгіна Дар’я), танцювала з сольним танком (Надоліна Єлизавета та Єремеєва Єлизавета). Вчителям вдалося створити святкову та невимушену атмосферу. Діти залюбки грали в рухливі ігри використовуючи свій мовний потенціал та ділилися враженнями від перебування в таборі.
Сподіваємося, що всі вихованці пришкільного мовного табору не тільки гарно провели час, а й оздоровилися та вдосконалили свої знання з англійської мови.