МО класних керівників

З 28 листопада по 2 грудня в Миколаївській ЗОШ №28 було проведено Тиждень творчості класних керівників. Всі класи середньої та старшої школи взяли активну участь у проведенні заходів Тижня.
Так з метою поширення знань про права та обов’язки підлітків в 5 – А класі на високому рівні проведено виховну годину – подорож «Мистецька карта України» (кл. кер. Теплова О.В.), серед учнів 9 – х класів позакласний захід – телепередача «Ми маємо права, але маємо й обов’язки» (кл. кер. Семенова О.І., Погрібна О.Ю.) та конкурс плакатів «Мої права і обов’язки в сім’ї», учні 10 класу створили відеоролик «Скажемо «Ні!» насильству».
Прищепленню шанобливого ставлення до мови, культури, звичаїв, історії українців та представників інших національностей на високому рівні було проведено усний журнал в 10класі «Прийди до серця, Україно!» (кл. кер. Гунько А.І.)., організовано конкурс малюнків «Рідна Україна – моя Батківщина». У день профорієнтації серед учнів 7 – х, 11 – х класів було проведено ярмарок професій «Моє професійне майбутнє» (7 класи, кл. кер. Шульга Г.І., Пінкасевич А.О., Попкова Н.І.), «Шлях до свого майбутнього» (11 клас, кл. кер. Яблуновська І.В.), конкурс буклетів «Моя майбутня професія», де було показано сучасні виховні технології, компетентнісно орієнтований підхід, спрямованість на формування правової культури, високих моральних якостей, патріотизму. В день екологічної культури цікавими та змістовними були заходи серед учнів 6 класів (Екологічний бумеранг, кл. кер. Кривонос Т.В., Удовиченко О.В.), 8 класів «ТСН. Людина-частина живої природи» (кл. кер. Полудень С.І., Заудальська Н.О., Манцурова О.В., Кондрацька І.В.) та організовано конкурс агітаційних фотоколажів «Природа не вічна! Бережімо її!» та конкурс малюнків «Збережи красу природи!». Серед учнів 5 – Б та В класів в день естетичного виховання проведено захід «Історія і культура рідного міста» та конкурс малюнків «Історія і культура рідного міста».
Проведені заходи були цікавими та змістовними, класні керівники через застосування елементів інноваційних, здоров’язберігаючих, компютерних технологій, проектної, ігрової, пошуково – дослідницької діяльності, нестандартних форм, методів та прийомів спрямовували виховну роботу на розвиток особистості, загальнолюдських рис, підвищення загальнокультурного рівня, патріотичних почуттів, екологічної культури. Дані види роботи з учнівськими колективами сприяли згуртованості класних колективів, формуванню у школярів громадської позиції, екологічної культури, розвитку творчих та пізнавальних інтересів, підвищенню інтересу до позакласної роботи.