МО освітніх галузей «Мистецтво», «Технології» та “Здоров’я і фізична культура”


Звіт про проведення тижня освітніх галузей «Мистецтво» та «Технології»

З 23 по 27 вересня проходив тиждень освітніх галузей «Мистецтво» та «Технології» метою якого було сприяти підвищенню зацікавленості учнів у вивчені наступних дисциплін: образотворчого мистецтва, музичного мистецтва та трудового навчання; розвиток таких особистісних якостей, як почуття краси та гармонії, здатність емоційно відгукуватися на різні прояви естетичного у навколишньому світі, розвитку сенсорних і спеціальних художніх здібностей дітей.

Відкриття тижня почалося з радіолінійки, на якій було оголошено план проведення тижня. Вчителі Дітковська Н. Є. та Оп’ятюк В.О. приготували виставку учнівських робіт з декоративно-прикладного мистецтва (вироби з бісеру, деревини). Вчитель трудового навчання Оп’ятюк Всеволод Олексійович провів урок на запрошення у 5-б класі на тему «Мої домашні улюбленці» під час якого діти мали можливість не лише познайомитися з домашніми улюбленцями, а й освоїти процес проектування виробу з деревини із зображенням тварин. Учні під час уроку були активні, зацікавлено сприймали новий матеріал.

У вівторок учні 5-8-х класів брали участь у конкурсі плакатів з теми: «Як я люблю урок трудового навчання чи музичного мистецтва». До чарівного світу музичного мистецтва учнів 5-х класів запросив Потапов О.К. У ході уроку «Музична мова» учні поглиблювали навички співу на нотах, також була продемонстрована вокально-хорова робота над піснями тематика яких була спрямована на виховання любові до природи, до рідної України та до творчості народних джерел.

Під час предметного тижня дивами кулінарії на уроках вражали всіх присутніх дівчата 6-В та 11-А класів разом з вчителем трудового навчання Дітковською Н.Є. Під час уроків на запрошення діти показували свої навички та вміння нарізати, готувати, оздоблювати страви, обмінювалися рецептами та ділилися секретами успішного приготування випічки.
Тиждень пройшов вдало, а школярі та педагоги змогли продемонструвати свої знання та вміння, отримали новий досвід, а головне багато приємних вражень та позитивних емоцій.