МО освітніх галузей «Мистецтво», «Технології» та “Здоров’я і фізична культура”

Звіт про проведення заходів в рамках «Олімпійського тижня»
(08.09.17–15.09.17)

В Олімпійському тижні прийняли участь учні 1-11 класів.
В рамках Олімпійського тижня були проведені такі заходи:

  • Олімпійський урок «Спорт – посол миру»,
  • змагання з бігу – біг 30м, 60, 200 м,
  • стрибки в довжину, з місця,
  • змагання з волейболу,футболу,
  • спортивні естафети,
  • рухливі ігри,
  • закриття «Олімпійського тижня». Святковий виступ спортсменів. Нагородження переможців.

І місце серед 3-х класів у стрибках у довжину з місця серед дівчат посіла уче-ниця 3-В класу Мішуровська Ксенія, серед хлопців Вершинін Максим учень 3-Бкласу.
І місце у стрибках у довжину з місця серед 5-х класів посіла учениця 5-Б класу Константинова Настя, серед хлопців Хамраев Дамір учень 5-Г.
І місце з бігу на дистанціі 30 м серед 3-х класів посіла учениця 3-А класу Авдеенко Яна, учень 3-Б Вершинін Максим.
І місце у стрибках у довжину з місця зайняв Бондаренко Дмитро. учень 9-В класу, Султанов Емре учень 7-Б класу, Мартін Євген 8-В клас, Левицький Олександр 9-Б.
І місце з бігу 30 м,перемогу отримав учень 7-А класу Зубрицький Олек-сандр, учень 8-В класу Коханов Михайло, учень 9-А класу Бондаренко Дми-тро, учень 10 класу Шишко Данііл, учень 11 класу Карнаухов Артем.
I місце з піонерболу отримала команда 5-А класу, 3-А класу,6-А класу.
І місце з волейболу отримала команда 10 класу, II місце команда 11 класу, III місце команда 8-В класу.
І місце з футболу посіла команда 9-Б класу, II місце команда 10 класу, III мі-сце команда9-А класу.
Олімпійський тиждень закінчився урочистою радіо-лінійкою в школі та святковим концертом. Також на закритті Олімпійського тижня було проведено нагородження найактивніших спортсменів школи та переможців. Разом з учнями до спортивних перемог завжди крокували поруч їхні наставники – вчителі фізичної культури: Попкова Н.І., та Ізотова А.С.
Поздоровляємо переможців і учасників змагань, бажаємо нових спортивних успіхів і покращувати свої спортивні досягнення.

Звіт з проведення декади методичного об’єднання вчителів освітніх галузей «Мистецтво» та «Технології»
З 18 вересня по 22 вересня 2017 року було проведено декаду методичного об’єднання вчителів освітніх галузей «Мистецтво» та «Технології».
Метою проведення тижня було:
1. Сприяти підвищенню зацікавленості учнів у вивчені наступних дисциплін: образотворчого та музичного мистецтва, трудового навчання.
2. Розвивати такі особистісні якості, як почуття краси та гармонії, здатність емоційно відгукуватися на різні прояви естетичного у навколишньому світі, розвитку сенсорних і спеціальних художніх здібностей дітей.

Тиждень розпочався шкільною лінійкою вчителем Кондрацькою І.В.
Вчитель мистецтва Василюха Л.О. провела урок на запрошення «Мова музики» в 5 класі. Учні навчалися спостерігати за інтонаційно-образним розвитком музики, висловлювали судження про специфіку інтонаційно-образної мови музики, навчалися розпізнавати основні засоби виразності, основні музичні жанри та їх особливості у втіленні життєвого змісту, розвивали вокально-хорові навички.

Урок-вернісаж «Інтер’єр у житті людини» провела вчитель образотворчого мистецтва, Клева А.Д., де учні створювали ескіз громадського інтер’єру. Також вчитель знайомила дітей із стилями та напрямками в інтер’єрі, з основами композиції інтер’єру.

Урок на запрошення «Обладнання зони відпочинку на вулиці, у школі, вдома» провів вчитель трудового навчання, Оп’ятюк В.О. Всеволод Олексійович знайомив учнів з видами об’єктів ландшафтного дизайну територій та приміщень, історією розвитку мистецтва зеленої архітектури, методами та прийомами створення ландшафтних та зелених куточків. Хлопці створювали дизайн-ескіз зеленого куточка шкільного фойє або коридору та дизайн-проект оформлення ландшафтного куточку на пришкільній території.

20.09.2017р. та 22.09.2017р. під керівництвом вчителів Кондрацької І.В. (вч. трудового навчання) та Василюхи Л.О. (вч. мистецтва), проходив цикл майстер-класів, присвячених декоративно-прикладному мистецтву – аплікації. Основною тематикою яких стали «Гольниця з фетру своїми руками» та «Ніжні пелюстки сакури».
Мета майстер-класів направлена на виховання поваги до звичаїв та традицій інших народів, любові до природи та праці.

Відкриті заходи були проведені на базі 5, 6 класів. Діти із задоволенням та великим захопленням прийняли участь: розповідали вірші, співали пісні, танцювали, дізнались багато цікавого про культуру та традиції екзотичної та неповторної Японії, поринули в таємниці японської поезії, усвідомлювали її красу та своєрідність, розвивали творчість, фантазію, образне сприйняття музичних творів, створювали композицію квітів сакури із гофрованого паперу, виготовляли гольницю з фетру.

Урок на запрошення «Хліб – всьому голова» провів вчитель музичного мистецтва, Потапов О.К., де учні приймали активну участь: співали, танцювали, розповідали вірші, приказки та прислів’я про хліб, показали інсценування роботи хліборобів.
Протягом тижня було проведено виставки-конкурси малюнків «Миколаїв – місто моїх мрій» серед учнів 5-11 класів, «Диво-осінь» серед учнів 5-6 класів під керівництвом Клеви А.Д. та виставка декоративно-прикладного мистецтва під керівництвом Кондрацької І.В.
22 вересня пройшло урочисте закриття декади «Фестиваль творчості», де учні були нагородженні грамотами та відбувся святковий концерт, в якому приймали участь учні 5-11 класів.