МО освітньої галузі «Мови і літератури» (іноземна мова)

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ МОВ у ЗОШ № 28

26 вересня відзначається Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. Цього дня вчителі методичного об’єднання іноземної мови ЗОШ № 28 та учні школи долучились до урочистостей святкування цього свята.
Святкування почалися з радіолійнійки, під час якої школярі дізналися, що вперше Європейський день мов був організований у 2001 році Радою Європи в рамках Європейського року мов.
Вчителями було проведено соціальну гру “Meet new Friends”, в ході якої учні вчилися вітатися, знайомитися та обмінюватись особистою інформацією англійською, французькою та німецькою мовами
Також було організовано прес-реліз “What European Language would you like to learn?” . Учні мали змогу познайомитися з особливостями виникнення групи германських мов, спробувати себе у ролі іноземних репортерів та вести «живий діалог» англійською, французькою та німецькою мовами.
Найцікавішим та найвеселішим був конкурс “Can you interpret? Учням випав шанс спробувати себе у ролі перекладачів. Сприймаючи слова різними мовами лише на слух, діти повинні були вгадати їх значення.
День пройшов фантастично та феєрично. Усі діти подолали мовні бар’єри, відкрили нові можливості спілкування, стали більш відкритими, соціальними та комунікабельними. А також зрозуміли, наскільки це важливо володіти іноземними мовами.