Перші кроки навчання

Новий освітній простір – чудовий шанс дати волю власній фантазії та створити освітнє середовище своєї мрії, в якому буде зручно і дітям, і вчителям.


У нас є:

 • сучасна комп`ютерна база, локальна мережа з доступом в Інтернет;
 • кабінет інформатики;
 • сучасна бібліотека;
 • сучасні світлі класи та ігрова кімната;
 • 2 спортивних зала, актова зала;
 • комфортна їдальня.


В класах початкової ланки організовані змінні тематичні осередки, які оснащені настільними іграми, інвентарем для рухливих ігор, конструкторами, боксами, розмальовками.


Освітня діяльнісь 4 класів за новим Держстандартом здійснюється за програмою “Світ чекає крилатих”. Педагоги формують цілісність знань на засадах міжпредметної інтеграції, враховуючи вікові та індивідуальні особливості дитини, що впливає на формування життєтворчої компетентності і результативність навчальної діяльності та забезпечує просування за індивідуальною освітньої траєкторією розвитку особистості.

Всі бажаючі навчатися в нашому ліцеї звертайтесь за тел.: (0512) 55-83-42

Як підготувати шестирічну дитину до навчання в школі

Впевнені, поради батькам стосовно того, як підготувати дитину до майбутніх навантажень, зробити так, аби її організм не давав збоїв під час освітнього процесу і похід за знаннями був їй справді в радість та з деяких інших аспектів підготовки до школи, – буде до часу.

Детальніше

Готовність шестирічок до навчання у школі

Найважливішим чинником психічного розвитку дитини дошкільного віку є формування психологічної готовності до шкільного навчання. По суті, її становлення свідчить про завершення періоду дошкільного дитинства.


Детальніше

ПОРАДИ педагогам при організації освітнього процесу для учнів 1 класу

У початковий період навчання дитини у першому класі важливе значення має успішність адаптаційного періоду. Створення сприятливого середовища для адаптації дитини до систематичного шкільного навчання забезпечуватиме їй подальший благополучний розвиток, успішне навчання та виховання.

Детальніше


Адаптація першокласників у школі

У недалекому минулому ваш малюк вчився робити перші кроки, задавав вам постійні “чому” і міг цілими годинами безперервно слухати, як ви йому читаєте улюблені казки. Ви раділи тому, як ваша дитина миттєво осягає все нове, знайомлячись з навколишнім світом. Але ось відбулося, і перше вересня постукало у ваш дім, нагадавши про те, що вашому малюкові пора поповнювати почесні ряди першокласників.

Детальніше

Консультація для батьків майбутніх першокласниківДошкільнятам пропонуються заняття по підготовці до навчання, які проходять в школі раннього розвитку «Малючок».

Детальніше


Ми вітаємо тебе – ти вступаєш до школи, стаєш дорослим. Давай знайомитись! У нас в ліцеї:

 • навчання на українській мові;
 • комфортні, світлі кімнати;
 • висококваліфіковані вчителі;
 • викладання предметів з урахуванням індивідуальних особливостей;
 • можливості для занять спортом,образотворчим мистецтвом, співами, танцями;вивчення інформатики, іноземної мови з 1 класу;
 • працює група продовженого дня з денним сном для 1 класів;
 • шкільний психолог працює з учнями ліцею;
 • працює школа раннього розвитку «Малючок» по підготовці дітей до ліцея.

Погодуйте птахів взимку!!!

З приходом зими для птахів настають важкі часи і їм потрібна допомога. Небайдужі учні 1-Б класу зі своїми батьками провели корисну акцію “Допоможи пташкам взимку”. Вони організували на территорії ліцея власну пташину їдальню. Систематично кладуть до годівнички смаколики і з радістю спостерігають за пернатими, що прилітають щохвилини попоїсти.