Нові надходження
Літературно-художній журнал «Соборна вулиця»
Літературно-художній журнал «Соборна вулиця» видано в рамках обласної Програми підтримки вітчизняного книговидання, книгорозповсюдження та популяризації української книги в Миколаївській області на 2011-2015 роки. Видання містить в собі твори письменників рідного краю за такими розділами : поезія, проза, публіцистика, майстерня, архів та ін. Публікуються такі автори як: В. Пучков, Т.Кремінь, А.Маляров, Е. Январьов, А. Топоров, Л.Вишеславський і ін.
В наявності фонду бібліотеки №1,2,3 за 2013 рік
Миколаївський музей суднобудування і флоту. – Миколаів: Видавництво Ірини Гудим, 2010. – 143с., іл.
Фотоальбом – екскурсія – історична довідка. Яскраво оформлений фотоальбом являє собою екскурсійну подорож музеєм Суднобудування та флоту м.Миколаева в супроводі історичних довідок. Інформація подана на українській та російській мові. Для широкого кола читачів.
Крикун Г.Ф., Золотые имена. Александр Васильевич Суворов в истории Очакова и земли Очаковской. Николаев:Дизайн и полиграфия, 2010 . – 244 с., ил.
Запропонована книга освітлює значний період життя міста Очакова кінця 18 століття, його визволення від трьохсотрічного татаро-турецького гніту та приєднання Очаківських земель до Російської імперії. Багато уваги приділено таким особам як: А.В. Суворов, Г.А. Потьомкін, граф Римнінський. Книга добре ілюстрована, розрахована на масового читача.
Великая миссия: Документально-историческое издание. – Николаев ЧП Шамрай П.Н., 2011. – 336 с.
В книгу занесенні короткі біографічні данні про воїнів-інтернаціоналістів, в теперішній час проживаючих на території Миколаївської області, приймавших участь в локальних конфліктах як за радянських часів, так і Незалежності України. Також додано розділ про воїнів, загинувших під час виконання інтернаціонального обов’язку на території інших держав.
Маляров А.А. Избранное: Худший из пороков; Пьесы из психушки; Новеллы дня/ Анатолий Маляров. – Николаев: Илион,2013. – 322с.
Єрмолова В.М. Олімпійська освіта: теорія і практика: навч. посіб. / В.М. Єрмолова. – К., 2011. – 335 с.
Книга про можливість інтеграції олімпійської освіти у практику роботи школи. Діяльність, що лежить в основі цієї освіти, здатна сприяти вихованню психічно і фізично здорової людини, патріота, працездатної, толерантної, законослухняної особи, яка у повсякденному житті дотримується чесної гри. Філософія олімпізму покликана допомогти школярам зробити правильний вибір для удосконалення своєї особистості, що сприятиме особистісному розвитку.
Булатова М.М. Твій олімпійський путівник / М.М.Булатова. -
К., 2011. – 120 с.
У навчальному посібнику подано інформацію про історію Олімпійських ігор, становлення та розвиток сучасного олімпійського руху, основні принципи, значущість олімпізму для суспільства та кожної людини. Книга знайомить з олімпійськими видами спорту та досягненнями атлетів світу й України в Олімпійських іграх. Для учнів, учителів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій та широкого загалу читачів, які цікавляться олімпійським спортом.
Булатова М.М. Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях: друге видання. – К.:Олімпійська література, 20011. – 400 с.: іл.
Енциклопедія пропонує здійснити екскурс у витоки зародження олімпійського руху, головні віхи його розвитку та сьогодення через систему запитань та відповідей.
Книга складається із п’яти частин. Частина І містить широкий довідковий матеріал з історії Олімпійських ігор Стародавньої Греції. У частині ІІ висвітлені питання відродження Олімпійських ігор, створення Міжнародного олімпійського комітету і роль у цьому П’єра де Кубертена. Надана характеристика діяльності восьми президентів Міжнародного олімпійського комітету. У частині ІІІ представлено інформацію про олімпійські символи та церемонії, структуру Міжнародної олімпійської системи. Частина ІV присвячена олімпійським видам спорту, видатним спортсменам – чемпіонам Олімпійських ігор. Частина V містить інформацію про участь українських спортсменів у Міжнародному олімпійському русі.
Книга для дітей та молоді, фахівців галузі фізичного виховання і спорту та освіти, широкого загалу читачів, які цікавляться історією і сьогоденням олімпійського руху.
Зірки олімпійського спорту України 1994-2008: спеціальний проект. /Державна служба молоді та спорту України. Національний олімпійський комітет України – К.:Олімпійська арена, 2011. -207с.
У цьому виданні зібрані унікальні матеріали про перемоги українських олімпійців за період, коли Україна виступала на головних спортивних стартах планети окремою командою – з 1994по 2008 роки. Це не просто історії, а замальовки з натури, репортажі з місця подій, що робили кореспонденти журналу «Олімпійська арена».