Подаруй частинку доброти

У народі кажуть: «Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство». Для Миколаївської ЗЗСО І-ІІІ ступенів №28 уже стало доброю традицією щовесни долучатися до міської благодійної акції «Подаруй частинку доброти», метою якої є допомога дітям соціально вразливих категорій.

З 01.03 по 17. 03. 2021 року багато небайдужих людей з числа учнів, батьківської громадськості, вчителів та працівників школи взяли активну участь у акції. Приносили настільні ігри та м’які іграшки, канцтовари, одяг та взуття, предмети особистої гігієни, але головне, що кожен віддав частиночку своєї доброти, щоб діти, які потребують уваги та турботи, змогли відчути тепло людських сердець.
Усі зібрані речі представники шкільного учнівського самоврядування «Лідер» передали до Клубу юних моряків.

Не будьте і ви байдужими до чужої біди й пам’ятайте: світ тримається на доброті та гарних вчинках!