Вибори президента школи

Самоврядування – один з атрибутів демократичного устрою суспільства. Саме воно дає можливість здобувачам освіти практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства.
З метою підвищення рівня правової освіти й політичної культури майбутніх виборців, зростання інтересу до інституту виборців у школярів, виховання у підлітків активної життєвої позиції, стало традицією проведення у ЗЗСО І-ІІІ ступенів №28 виборів Президента учнівського самоврядування «Лідер».
Заяви на участь у виборчих перегонах подали три учениці 8,10-х класів і почали передвиборчу агітацію, розмістивши свої програми на сторінці школи в соцмережі Facebook.
19 березня після двотижневого агітаційного марафону пройшли відкриті демократичні вибори, які вперше у нашому закладі освіти відбулися в онлайн форматі.

Боротьба була запеклою: виборці віддавали голоси на шкільній онлайн платформі у соцмережі Facebook.
За результатами учнівського волевиявлення Президентом школи стала учениця 10-А класу Пашнєва Юліана, яка набрала 117 голосів, випередивши Борулько Дар’ю лише на 10 голосів.

Вітаємо переможця! Бажаємо натхнення, цікавих задумів та творчих злетів.

Written by

Vivamus vel sem at sapien interdum pretium. Sed porttitor, odio in blandit ornare, arcu risus pulvinar ante, a gravida augue justo sagittis ante. Sed mattis consectetur metus quis rutrum. Phasellus ultrices nisi a orci dignissim nec rutrum turpis semper.

Comments are closed.