Вибори президента школи

Самоврядування – один з атрибутів демократичного устрою суспільства. Саме воно дає можливість здобувачам освіти практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства.
З метою підвищення рівня правової освіти й політичної культури майбутніх виборців, зростання інтересу до інституту виборців у школярів, виховання у підлітків активної життєвої позиції, стало традицією проведення у ЗЗСО І-ІІІ ступенів №28 виборів Президента учнівського самоврядування «Лідер».
Заяви на участь у виборчих перегонах подали три учениці 8,10-х класів і почали передвиборчу агітацію, розмістивши свої програми на сторінці школи в соцмережі Facebook.
19 березня після двотижневого агітаційного марафону пройшли відкриті демократичні вибори, які вперше у нашому закладі освіти відбулися в онлайн форматі.

Боротьба була запеклою: виборці віддавали голоси на шкільній онлайн платформі у соцмережі Facebook.
За результатами учнівського волевиявлення Президентом школи стала учениця 10-А класу Пашнєва Юліана, яка набрала 117 голосів, випередивши Борулько Дар’ю лише на 10 голосів.

Вітаємо переможця! Бажаємо натхнення, цікавих задумів та творчих злетів.