Ерудити професій

«Мета життя – самовираження.
Проявити у всій повноті свою сутність –
ось для чого ми живемо»
(О. Уайльд)

Щорічно перед практично всіма випускниками постає питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «До якого закладу вступити?», «Які іспити обрати?» та інші питання, що хвилюють не тільки здобувачів освіти, а і їх батьків.
Щоб допомогти учням зорієнтуватися у величезному різноманітті професій щорічно представниками учнівського самоврядування ЗЗСО №28 проводиться профорієнтаційний захід «Ерудити професій» під час якого здобувачі освіти 9-11-х класів представляють певну професію, беруть участь в інтелектуальних та веселих змаганнях на знання фаху, професій та спеціальностей.

У зв’язку з карантинними обмеженнями цього року даний захід у ЗЗСО №28 пройшов у формі тренінгу, до якого долучилися лідери 8-11-х класів та їх заступники.
16 березня здобувачі освіти мали змогу більше дізнатися про найпрестижніші вузи України та інших країн Європи та Америки, ознайомитися з системою, перевагами та недоліками навчання, дізнатися більше про найбільш топові професії сучасності.

Всі учасники з користю провели час і, озброївшись цікавою та потрібною інформацією, домовилися про проведення подібних тренінгів на рівні свої класів, адже для того, щоб мати щасливе майбутнє, треба планувати його вже сьогодні!

Written by

Vivamus vel sem at sapien interdum pretium. Sed porttitor, odio in blandit ornare, arcu risus pulvinar ante, a gravida augue justo sagittis ante. Sed mattis consectetur metus quis rutrum. Phasellus ultrices nisi a orci dignissim nec rutrum turpis semper.

Comments are closed.