Засідання динамічної групи «Інформаційний меридіан»

17 лютого 2021 відбулося засідання динамічної групи «Інформаційний меридіан» для вчителів школи на тему «Використання GoogleMeet в роботі вчителя як засіб педагогічного партнерства із здобувачами освіти».
Вчителі інформатики на цьому майстер класі ознайомили колег з можливостями, перевагами та недоліками даного сервісу, основами роботи та інтерфейсом. Учасники засідання, після теоретичного модулю, мали можливість відпрацювати на практиці отримані знання.

По завершенню засідання учасники заходу здобули новий важливий досвід у роботі з сервісом Google Meet. Зробили висновок, що даний сервіс є не складним у використанні для всіх учасників освітнього процесу та надзвичайно корисним у роботі сучасного вчителя – інноватора, особливо під час дистанційного навчання.

Written by

Vivamus vel sem at sapien interdum pretium. Sed porttitor, odio in blandit ornare, arcu risus pulvinar ante, a gravida augue justo sagittis ante. Sed mattis consectetur metus quis rutrum. Phasellus ultrices nisi a orci dignissim nec rutrum turpis semper.

Comments are closed.