День Святого Валентина у ЗЗСО №28

12 лютого у ЗЗСО №28 під гаслом “Кохання варте того, щоб чекати ” до кожного куточку класу прийшло свято Дня Святого Валентина.
Для здобувачів освіти та школярів було створено цікаві та оригінальні динамічні фотозони, всі охочі могли зробити фото або селфі на згадку. В кожному класі працювала святкова пошта. Було зібрано багато «валентинок», а потім відправлено їх адресатам через загальношкільну «Скринька кохання», яка вже після другого уроку була переповнена валетинками. Активісти школи організували «доставку» валентинок самим Купідоном, який поважно ходив по школі від однієї фотозони до іншої й радо фотографувався з усіма охочими.
Вчителем образотворчого мистецтва Шаповаловою А.М. доля здобувачів освіти 5-8-х класів було проведено арт-флешмоб “Від серця до серця” під час якого діти власним руками виготовляли поробки до Дня Святого Валентина з паперу, тканини, пластику, бісеру та інших матеріалів.


Всі провендені заходи створили в школі атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День Святого Валентина – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Written by

Vivamus vel sem at sapien interdum pretium. Sed porttitor, odio in blandit ornare, arcu risus pulvinar ante, a gravida augue justo sagittis ante. Sed mattis consectetur metus quis rutrum. Phasellus ultrices nisi a orci dignissim nec rutrum turpis semper.

Comments are closed.