Вітаємо Гапонову Надія Павлівну!

Гапонова Надія Павлівна взяла участь в проекті «Посилка успіху», який був розроблений для розвитку та підтримки спорту в Україні. Його метою є підтримка і забезпечення молодих вчителів якісним інвентарем для проведення занять та участі у змаганнях. Навчання методам ефективного викладання та допомога в залученні учнів до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її межами.

Надія Павлівна здоула перемогу у відборі на проєкті «Посилка успіху» та пройшла до другого туру. (1144 учасників, в другий тур пройшло лише 350). Конкурсна комісія відзначила заявку та виконані завдання однією з кращих. За умовами конкурсу, Надія Павлівна отримаєте можливість відвідати триденний тренінг від Klitschko Foundation (м.Київ), а також у вересні прийде «Посилка успіху» зі спортивним інвентарем для роботи з учнями нашої школи, але цьогоріч був змінений формат проєкту з офлайн на онлайн. Це означає, що вчителі фізичного виховання взяли участь у двох етапах: теоретичному ― прослухати серію вебінарів від команди Klitschko Foundation та запрошених спікерів, а також практичному ― закріпити отримані знання та навички, працюючи в групах онлайн.
По завершенню теоретичного та практичного етапів, Надія Павлівна отримала сертифікат із зазначеними темами курсу та кількістю годин і персональні подарунки від організаторів проєкту.

З початком нового навчального року Надія Павлівна провела локальний тренінг і спортивні змагання для учнів своєї школи, а саме для 7-Б класу.Учасники, що виконають всі умови проєкту отримають набір спортивного обладнання для своєї школи наш вчитель з цими завданнями впоралась на всі 100%
Також Надія Павлівна мала онлайн-зустріч з Володимиром Кличком. Це була мотивуюча розмова, яка дала вчителям фізичного виховання наснагу на реалізацію власних локальних проєктів.
Ми щиро вітаємо Надію Павлівну з перемогою! Бажаємо натхненя та подальших успіхів!