«Олімпійському тижню – бути!»

У вересні Національний Олімпійський комітет України оголосив проведення Олімпійського тижня, який відкрив чергову сторінку в спортивному житті Миколаївського закладу загальної середньої освіти №28.
Олімпійський тиждень у закладі освіти розпочався загальношкільною радіо-лінійкою на тему» Українські спортсмени – гордість нації». та Олімпійським уроком «Україна – Олімпійська країна».
У вівторок учителями Гапоновою Н.П., Нужненко В.Г.та Попковою Н.І. для учнів 5-11 –х класів було проведено «День бігуна» (Біг на 30,60,100м). Учителями Нужненко В.Г .та Попковою Н.І проведено конкурс малюнків «Спорт – наше все.» .

З метою виховання любові до фізкультури та спорту, розвитку рухової активності, фізичних умін¬ь та навичок, зміцнення здо¬ров’я, виховувати почуття дружби, колективізму протягом тижня вчитель Попкова Н.І. провела змагання змагання зі стрибків з місця та з розбігу серед 6-7х класів, перемогу отримав 7-б клас.З учнями 9-в класу було проведено спортивний крокодил, перемогу отримала Яблонська Валерія. Вчителями Гапоновою Н.П. та Попковою Н.І. було проведено змагання з баскетболу , перемогу одержала команда 10.б класу.

Вчителями Попковою Н.І. та Нужненко В.Г. було проведено змагання «Швидкісний лабіринт», де завдяки своїй силі, кмітливості та злагодженості перемогу одержав 10-б та 10-а клас. Крім змагань також були уроки на запрошення: Гапонова Н.П. провела урок з легкої атлетики. ( 7-а клас), Попкова Н.І. урок в 11-б класі з модулю «Легка атлетика». Нужненко В.Г. з модуля «Футбол» (80в клас). З метою виховування наполегливості, працелюбності, колективізму, прищеплення постійного інтересу до спорту та свого здоров’я було проведено змагання з футболу . Родзинкою тижня був спортивно-танцювальний челендж, на якому учні демонстували свої різноманітні вміння (висвітлено в Фейсбуці). Вчителем Гапоновою Н.П. було проведено цікаві змагання «Швидкі, прудкі та невгамовні.», Надія Павлівна приготувала нові та дуже цікаві естафети для НУШ. В ході змагань перемогу отримав 7-б клас. Слід відмітити 7-б клас, найактивніший клас на Олімпійському тижні. Закриття олімпійського тижня пройшло в п’ятницю в спортивній залі школи. На святі було підбито підсумки проведених протягом тижня заходів та нагороджено найактивніших учнів та переможців змагань з різних видів спорту. Всі учасники спортивних заходів отримали подяки, почесні грамоти та пам’ятні сертифікати.

Так було розпочато новий навчальний рік у ЗЗСО №28, попереду на школярів чекає ціла низка спортивних змагань та турнірів, тож бажаємо всім бути активними та наполегливими у прагненні до вершин спортивної майстерності.