Перший дзвоник знову кличе в клас

Перший вересневий день милує нас теплими сонячними промінчиками, радує красою осінніх квітів, а також закликає всіх здобувачів освіти знову завітати на шкільне подвір’я, щоб розпочати новий навчальний рік. Для одних учнів – це тільки початок мандрівки стежиною знань, до якої їх гостинно запросила Нова українська 12-річна школа, для інших – важливий етап переходу з молодшої школи в старшу, а для учнів випускних класів – символ оволодіння вершиною шкільних знань та роздуми над вибором життєвого шляху. Тож цього дня і школа у вересневому чеканні знову ожила і загомоніла голосами сотень учнів. Біля шкільного порогу учнів чекали їх класоводи та класні керівники, щоб провести на перший урок у 2020-2021 н.р..
Ранок 1 вересня наповнився веселощами, надіями та твердою впевненістю у майбутньому. Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 зібрала на свято казки своїх першачків.

Будь-яке свято у нашій школі традиційно супроводжується яскравими виступами учнів, адже наша школа життєтворчості багата на таланти. Але особливим виявилося цьогорічне свято: здобувачі освіти старших класів та вчителі перетворилися на героїв казок та мультфільмів, щоб перенести маленьких учнів перших класів у чарівний світ шкільного життя. Учні 11-х класів порадували малечу веселою інтерактивною сценкою з улюбленими мультгероями Машею та Ведмедем, Фіксмиками та Engry Berds. Були інтерактивні завдання, естафети та конкурси, зворушливий танок з першою вчителькою… Першокласники отримали золоті ключики до країни знань з рук Королеви школи, виконували зарядку разом з Фіксиками, підтанцьовували під запальні ритми флешмобу, який виконували учениці 5-10-х класів.

І ось захоплююча мить… На свято завітав чарівний дзвіночок і передав естафету свого дзвону першокласниками, мелодія шкільного дзвінка покотилася луною від учня до учня, аж поки не дійшла до шкільних стін: наймолодші учнів школи – першокласники вирушили у чарівний світ знань зі своїми першими вчителями. Нехай же цей навчальний рік принесе їм лиши миті радості і гордості за нові знання та звершення, хай завжди сяє їм щаслива зірка!

Ось срібний голос дзвоника лунає,
Учнів усіх гостинно кличе в клас,
В однім пориві всі серця єднає.
Щасливо друзі, всім у добрий час!