До уваги батьків майбутніх першокласників!

На розпорядження управління освіти Миколаївської міської ради
(лист 07.04.20 №1278/13.01.01-10/14)

щодо прийому документів для зарахування до 1 класу адміністрація школи повідомляє.
З 27 квітня 2020 року до 31 травня розпочнеться прийом документів дітей для зарахування до 1 класу.
Документи можна подавати дистанційно у сканованому вигляді (бажано у одному файлі pdf-формату для швидкої обробки документів) електронною поштою

(pochatkova28school@gmail.com).

Для батьків або осіб, що їх замінюють, у яких відсутня електронна пошта, у закладі створено «скриньку для інформації» до якої ви можете покласти необхідний перелік документів.

Просимо звернути увагу на перелік документів:

1. Заява встановленого зразка

заповнена власноручно та відсканована.

2. Документи, які засвідчують право на першочергове зарахування до школи ( сканкопія договору оренди, належним чином оформлена та відповідно завірена нотаріусом; сканкопія паспорту з відповідною реєстрацією у мікрорайоні школи; якщо у школі навчаються старші брати чи сестри – сторінку паспорту батька чи матері, де вписані ваші діти ).
  3. Сканкопія свідоцтва про народження дитини.
  4. Оригінали медичних документів (форма 086) можуть надаватися пізніше.

Про отримання документів Ви отримаєте електронне повідомлення на ел.пошту.
Документи можна також подавати на вахту школи у сформованій папці, під час передачі документів необхідно дотримуватись всіх правил карантину (маска, рукавички, дотримання дистанції в черзі). Ви відразу отримаєте письмове підтвердження, що ваші документи зареєстровано.
У телефонному режимі будуть надані висновки чи рекомендації про комплектність документів.
Тому просимо вказувати повну інформацію про себе для зворотного зв’язку.

Довідки за телефоном 55-83-42
З повагою адміністрація школи