На шляху до вибору професії

На шляху до вибору професії
Щорічно перед практично всіма випускниками шкіл постає питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «До якого закладу вступити?», «Які іспити обрати?»
Вибір професії, яка відповідає інтересам і нахилам особистості молодої людини – завдання складне. Воно не завжди під силу підлітку, тому треба постійно, цілеспрямовано допомагати формуванню інтересу і любові до професійної діяльності. Важливо, щоб школярі добре орієнтувалися в світі професій, актуальних в місті, районі, регіоні. Для цього потрібно кваліфіковано інформування, поступове та цілеспрямоване ознайомлення зі світом професій за сучасними профорієнтаційними методиками.
З метою сприяння професійному самовизначення молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці, в нашій школі традиційно проводиться профорієнтаційний конкурс «Ерудити професій».
Школярі 9-11-х класів мали змогу більше дізнатися про найсучасніші професії, більш детально ознайомитися з поняттями «професія», «фах», «спеціальність» та навчитися розрізняти їх. Здобувачі освіти представляли професії поліцейського, модельєра, сантехніка, лікаря, перекладача та вчителя, рекламували їх, розповідали про переваги та недоліки, готували оригінальні інсценування, у яких намагалися показати всю суть тої чи іншої професії. Всі етапи конкурсу супроводжувалися яскравими номерами учасників, оригінальними костюмами, сучасними танками та піснями, презентаціями та відеороликами, плакатами та буклетами, оцінювало ж роботу компетентне журі. Як підсумок конкурсу всі команди було нагороджено почесними грамотами та солодкими подарунками.


Written by

Vivamus vel sem at sapien interdum pretium. Sed porttitor, odio in blandit ornare, arcu risus pulvinar ante, a gravida augue justo sagittis ante. Sed mattis consectetur metus quis rutrum. Phasellus ultrices nisi a orci dignissim nec rutrum turpis semper.

Comments are closed.