Любий Святий Миколаю, тебе в гостину ми чекаєм!

За вікно сніжок летить
Вітром завиває
Тож спішіть усі до нас
На свято Миколая…

Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята – з нетерпінням очікуємо зимові свята. Напередодні 19 грудня маленькі мешканці Миколаївської ЗОШ №28 переповнені сподіваннями, намагаються бути особливо чемними, добрими та старанними.
В Україні Святий Миколай завжди вважався покровителем і заступником усіх дітей. У цей день діти чекають його з нетерпінням: вони знають, що за їхню слухняність та працьовитість Святий Миколай принесе їм безліч подарунків та «миколайчики».
Але найголовніше те, що День Святого Миколая – це свято, у яке здійснюються найзаповітніші мрії, свято, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі – теплим та незгасаючим вогнем любові до ближнього.
І ось очікувана мить… У цей святковий день всім дітям вимушеним переселенцям з Донецької, Луганської областей та АР Крим, дітям учасників ООС, пільгових категорій було вручено солодощі.
Емоціям не було меж… Педагогів зустріли блискучі оченята та радісні посмішки. Дітвора наперебій похвалялась дарунками.

Свято Миколая святкуємо в цей час,
Здійснились всі мрії, Миколай у нас.
Здійснились бажання всієї дітвори,
Він приніс малятам подаруночки свої.
Хай Миколай у вишиванці
Розбудить подарунком вранці,
І принесе у Вашу хату
Добробут, радості багато.
Розбудить приспані надії,
Зернятко щастя хай посіє.
Зігріє гумором, любов’ю,
І принесе усім здоров’я!!!Written by

Vivamus vel sem at sapien interdum pretium. Sed porttitor, odio in blandit ornare, arcu risus pulvinar ante, a gravida augue justo sagittis ante. Sed mattis consectetur metus quis rutrum. Phasellus ultrices nisi a orci dignissim nec rutrum turpis semper.

Comments are closed.