Тиждень англійської мови “English Booster”

Тиждень англійської мови “EnglishBooster”

Вчителями Миколаївської ЗОШ №28 Андрющенко О. В., Манцуровою О. В., Кривонос Т. В., Ігноян А. Д. та Темуразян С.К. було проведено тиждень англійської мови мовознавчого спрямування “English Booster”, епіграфом якого було прислів’я «The more we learn the more we know». Протягом тижня було проведено безліч цікавих конкурсів, заходів та уроків, з використанням методів геймифікації, драматизації,сторітелінгу та проектних технологій. А також тиждень мав три тематичні фотозони “London”, “Mr. English” and “TheQueen”, свою on-line платформу у соціальних мережах Facebook and Instagram з метою висвітлення подій тематичного тижня та хештег #Englishweek28. (Детальніше)
Змістовна насиченість усіх заходів була спланована таким чином, щоб учні поринули у ігровий світ англійської мови, перебували в ситуаціях, в яких їм доводилось побувати в реальному житті, моделювали життєві ситуації засобами іноземної мови, і найважливіше, щоб діти змогли подолати мовний бар’єр і вільно спілкувались іноземною мовою.