Сорочинський ярмарок

Ось і добігають до кінця дні щедрої осені… Ось саме в таку пору, коли все добро із садів, городів, полів і лісів було зібрано і звезено в двори, сховане в комори, льохи і клуні, люди збирались на великий осінній ярмарок, щоб продати залишки виробленої продукції, обміняти на інший товар та й навіть похвалитися вирощеними овочами, фруктами, зерновими культурами, медом, хлібом, гончарними і ткацькими виробами… Чого тільки не було на тих ярмарках у незапам’ятні часи в Україні!
У рамках проведення предметного тижня галузі «Українська мова та література» 07.11.2019 року у стінах Миколаївської ЗОШ №28 було проведено «Сорочинський ярмарок». Такий захід згуртував всю шкільну родину: дітей, учителів і батьківську громадськість. Школа у цей день нагадувала вулик: з одного боку пропонували солодощі, з іншого – страви української національної кухні, далі припрошували придбати фрукти. На такий пишний ярмарок завітав сам Микола Гоголь, який, походжаючи між подавцями, цитував свої твори, розповідав про традиційний Сорочинський ярмарок на Полтавщині.
Ярмарок пройшов на славу, а спрямований він був на добру праву! За виручені кошти було придбано спортивний інвентар для школяриків 1-11-х класів: м’ячі, насос для їх накачування, гантелі, скакалки, обручі, баскетбольні кільця та сітки, волейбольну сітку, гімнастичні палиці, кольорові ковпачки, м’ячі для метання, щоб наші діти росли активними, здоровими та радували нас своїми здобутками та перемогами!
Ми щиро дякуємо за приємні враження, незвичайний та творчий підхід до оформлення столів, смачні страви та активну участь у заході всім школярам та батькам.