Відзначення Дня української писемності та мови

О рідне слово, хто без тебе я!… Саме під таким гаслом 07.11.2019р. у Миколаївській ЗОШ № 28 відзначили День української писемності та мови.
Проведені заходи перетворили звичайний день шкільного життя на свято українського слова, яке з гордістю та любов’ю лунало у вустах учнівської молоді.
Радіолінійка та мовно-літературна інсталяція “Нащадки Кирила і Мефодія”, відкриття інтерактивної виставки «Від глаголиці до кирилиці» – все це сприяло поглибленню знань учнів з історії свята, ознайомленню дітей із видатними постатями Кирила та Мефодія, вихованню поваги до історії писемності та її творців.
Учні 5-11 класів брали активну участь у різноманітних заходах: конкурсі власних поезій «Коронація слова # 28», раптівці «До мови доторкнемося серцем», презентації реклам, афіш «Українська – це модно!», виготовленні газети до Дня української писемності та мови «Моя чудова українська мова», під час яких здобувачі освіти продемонстрували творчі вміння, фантазію, ерудицію.
П’ятикласники запросили гостей на «Казкову галявину», де присутні змогли поринути в атмосферу чарівності, таємничості та справжнього дійства.

Семикласники продемонстрували красу, неповторність і багатство мови, її значення в житті людини та країни під час душевного свята «Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла».
Традиційним стало написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, під час роботи учні продемонстрували високий рівень навчальних досягнень з української мови, патріотизму та національної свідомості.
Незабутні враження залишилися в учнів 10-11 класів від мовознавчого клевероштурму, який було проведено спільно з організаторами Сlever Fun Show м. Миколаєва. Ця зустріч дала можливість старшокласникам відпочити, розумово попрацювати та насолодитися спілкуванням з друзями.
Сорочинський ярмарок став справжньою родзинкою цього дня. Здобувачі освіти, учителі, батьки стали глядачами вистави за участі Миколи Гоголя та Кобзарика, залюбки навчалися таємниць письма у Нестора Літописця та пригощалися різноманітними смаколиками.