Декада початкових класів

З метою демострації інноваційних напрацювань педагогів початкової школи, поширення їхніх творчих досягнень, підведення підсумків науково-методичних надбань, вироблення стратегій та уточнення шляхів інноваційного розвитку навчального закладу згідно плану, з 7 жовтня по 18 жовтня проведено декаду вчителів початкової школи під девізом: «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий».
Протягом перших п’яти днів декади учні початкових класів прийняли участь у кольоровому тижні. Кожний новий день тижня був забарвлений новим кольором.

Завершилася декада початкових класів святковим концертом «Любе моє дитинство».