«Олімпійського тижня» запалили вогонь!

У вересні Національний Олімпійський комітет України оголосив проведення Олімпійського тижня, який відкрив чергову сторінку в спортивному житті Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28.
Олімпійський тиждень у закладі освіти розпочався загальношкільною радіо-лінійкою на тему «Ми – майбутні олімпійці!» та Олімпійським уроком «Україна – Олімпійська країна». Протягом великих перерв діяла виставка живих спортивних фігур «Олімпійське сузір’я». Всі учасники заходів були відзначені олімпійськими значками, кольорові кола на яких символізують єдність континентів і зустріч спортсменів всього світу на Олімпійських іграх.
Урочистим і святковим було відкриття Олімпійського тижня на якому всі талановиті спортсмени школи представили свої види спорту та здивували школярів яскравими костюмами та дивовижною майстерністю.
У вівторок учителями Гапоновою Н.П. та Попковою Н.І. для учнів 5-6 –х класів було проведено «День бігуна» (Біг на 200 м. Біг на 60 м. Біг на 30 м). Учителем Гапоновою Н.П. проведено конкурс малюнок на асфальті «Я майбутній Олімпієць», в якому перемогу здобув 6-А клас.

З метою виховання любові до фізкультури та спорту, розвитку рухової активності, фізичних умінь та навичок, зміцнення здоров’я, виховувати почуття дружби, колективізму протягом тижня вчитель Попкова Н.І. провела змагання «Веселі старти» серед здобувачів освіти 5х класів (I місце 5-в клас II місце 5-а клас та III 5-б клас), змагання зі стрибків з місця та з розбігу серед 5х класів.
Вчителем Гапоновою Н.П. було проведено спортивні естафети «Ми майбутні чемпіони» серед 8х класів у результаті запеклої боротьби в якій переміг 8-б клас. Під час змагань учні демонстрували свої вміння, навички діяти в команді, показували свою фізичну підготовленість. Активними були і вболівальниці 5х та 6х класів, які дивували команди різноманітними флешмобами.

Крім змагань також були уроки на запрошення: Гапонова Н.П. провела урок з легкої атлетики. ( 6-а клас), Попкова Н.І. урок в 5-а класі з модулю «Легка атлетика». З метою виховування наполегливості, працелюбності, колективізму, прищеплення постійного інтересу до спорту та свого здоров’я було проведено змагання з футболу в ході якого I місце посіла команда 11-б класу, II команда 9-в класу та III місце посіла команда 10-Б класу. Родзинкою Олімпійського тижня став забіг вчителів на дистанції 60 м. Закриття олімпійського тижня пройшло в п’ятницю в спортивній залі школи. На святі було підбито підсумки проведених протягом тижня заходів та нагороджено найактивніших учнів та переможців змагань з різних видів спорту. Всі учасники спортивних заходів отримали подяки, почесні грамоти та пам’ятні сертифікати.

Так було розпочато новий навчальний рік у ЗОШ №28, попереду на школярів чекає ціла низка спортивних змагань та турнірів, тож бажаємо всім бути активними та наполегливими у прагненні до вершин спортивної майстерності.