Фестиваль «Щасливий Бути Вчителем»

7 вересня 2019 року вчителі української мови та літератури Теплова Олена В’ячеславівна, Онощенко Марина Анатоліївна, Левчук Ольга Борисівна відвідали Всеукраїнський Фестиваль «Щасливий Бути Вчителем», який проходив в місті Миколаєві. Це був простір натхнення, радості, щастя; фестиваль розвитку і самовдосконалення вчителів, тренерів, всіх, хто працює з дітьми та дорослими будь-якого віку.

Фестиваль відбувався з різних напрямків: від розвитку духовного інтелекту до профілактики емоційного вигорання. По закінченню заходу педагоги отримали сертифікати за участь у Всеукраїнському фестивалю «Щасливим Бути Вчителем». Словесники з великим інтересом та задоволенням відвідали Фестиваль, в основі якого закладено особистісний та професійний розвиток Учителя.

Written by

Vivamus vel sem at sapien interdum pretium. Sed porttitor, odio in blandit ornare, arcu risus pulvinar ante, a gravida augue justo sagittis ante. Sed mattis consectetur metus quis rutrum. Phasellus ultrices nisi a orci dignissim nec rutrum turpis semper.

Comments are closed.