Перший дзвоник знову кличе в клас

Вересневий день милує нас теплими сонячними промінчиками, радує красою осінніх квітів, а також закликає всіх знову завітати на шкільне подвір’я, щоб розпочати новий навчальний рік. Швидкісний шкільний експрес «Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28» розпочав свій шлях до Країни Знань. Для одних учнів – це тільки початок мандрівки, до якої їх гостинно запросила Нова українська 12-річна школа, для інших – важливий етап переходу з молодшої школи в старшу, а для учнів випускних класів – символ оволодіння вершиною шкільних знань та роздуми над вибором життєвого шляху. Тож цього дня і школа у вересневому чеканні знову ожила і загомоніла голосами сотень учнів, батьків, вчителів, адже за шкільні парти у 2019-2020 н.р. сяде 932 учні на яких уже чекає 32 навчальних кабінети

Привітати зі святом останнього дзвоника учнів, випускників, учителів та батьків до школи завітали: Миколаївський міський голова Сєнкевич О.Ф., регіональний інспектор управління освіти Миколаївської міської ради Каплинська Олена Володимирівна, депутат миколаївської міської ради Жайворонок С.І., завідуюча дошкільним навчальним закладом № 50 Янковська Т.І., заступник голови профспілкового комітету заводу «Зоря-Машпроект» Трибрат Є.О. У своїх виступах вони бажали школярам подальших успіхів у навчанні, а їхнім батькам – терпіння та витримки.

Із вітальним словом до великої шкільної родини звернувся Миколаївський міський голова Сєнкевич О.Ф. який привітав усіх школярів з початком нового навчального року, побажав міцного здоров’я, успіхів у навчанні, бути гідними громадянами України.
До великої дружної шкільної родини звернулася керівник закладу освіти Звоник Віра Іванівна, яка привітала всіх здобувачів освіти з початком нового навчального року, побажала успіхів на шляху до знань та перемог, любити рідну школу, місто і стати гідними творцями нашої країни.

Будь-яке свято у нашій школі традиційно супроводжується яскравими виступами школярів, адже наша школа життєтворчості багата на таланти. Доргою до країни знань на швидкісному експресі здобувачів освіти супроводжували борт-провідники, учні 11-го класу та королева Країни знань. Зачарували всіх присутніх своїми прекрасними голосами учень 6-А класу Камінський Даніл та учениця 9-Б класу Трашкальова Ольга. Школярі 6-9-х класів представили перед шкільною громадою постановку сучасного флеш-мобу… Швидкісний шкільний експрес «Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28» продовжує свій шлях до Країни Знань.

Коли пролунав перший дзвінок – надія і радість переплелися в душах учнів та їхніх батьків. Скільки було в ньому мрій і сподівань, радості та планів на майбутнє… Почувши його, випускники та учні 11-х класів з гордістю провели наймолодших здобувачів освіти – першокласників – вистеленою вишитими рушниками дорогою на їх перший у житті урок Нехай же цей навчальний рік принесе нам лиши миті радості і гордості за наших учнів та вчителів, хай завжди сяє їм щаслива зірка!

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок –
Нас закликає до навчання.
Ми поспішаєм на урок,
І знову йдемо в світ пізнання.