Завершення роботи шкільного мовного табору «English Summer»

Ось і добігла кінця робота шкільного мовного табору «English Summer» на базі ЗОШ № 28.

Протягом 10 днів у літньому таборі на юних відпочивальників чекала насичена і цікава освітньо-розважальна програма. Окрім щоденної практики англійської мови, опанування азів розмовної лексики в англомовному середовищі, проектної роботи на школярів чекали цікаві інтелектуальні ігри, творчі конкурси, майстер-класи, спортивні змагання, прогулянки на природі.

Відкриття табору розпочалося з виконання табірної пісні «The More We Sing Together, The Happiest We’ll bе», оголошення девізу, визначення правил табору, виконання флешмобу «Наppy Campers». Талановиті діти школи представили присутнім гімнастичні та вокальні номери. Всі були приємно вражені. Вчителі англійської мови та волонтери Чорноморського національного університету імені Петра Могили вдало підібрали завдання розважального та розвивального характеру, різноманітні презентації, пісні, скоромовки, вірші, що сприяло не тільки вивченню англійської мови у цікавій формі, а й розвитку комунікативних навичок школярів.

Рухливим, інтелектуальним командним іграм «Name 5 Objects», «Scramble Game», «Simon says», «Eatable\uneatable» та естафетам на свіжому повітрі був присвячений день «Nature Station», який дав можливість продемонструвати учням свої вподобання, дізнатись більше про друзів по табору, активізувати мовний потенціал, виявити найспритніших в інтелектуальній спортивній естафеті.

Наступний день “Board Games Station” розпочався з гри “Rainbow”. Волонтери провели бесіду з елементами гри про популярні настільні ігри. Діти із задоволенням розповіли друзям про улюблені справи у вільний час, провели майстер – класи. Наприкінці дня відбулося підведення підсумків, підрахунок балів, зароблених протягом перших трьох днів командами, визначення лідера на Travelling Map табору.
«LEGO City Station» супроводжувалася переглядом коротких мультфільмів LEGO, виконанням різноманітних цікавих завдань, ігор «True/False”, «Odd out», «Find the mistake». Дітям було запропоновано побудувати своє місто LEGO City, що вони із задоволенням зробили. По завершенню роботи представники команд захистили свій проект.

«Volunteers’ Day Station» У цей день перебування в таборі вихованці грали в ігри «Guess Who am I?» та «Circus», здійснили уявну подорож до «Disneyland».. З великою акторською майстерністю школярі демонстрували своїх улюблених мультиплікаційних героїв за допомогою гри «Показуха», Результатом роботи стала презентація проектів «My Favourite Animation Hero».
«Fantastic Creatures’ Land Station». Цей день пройшов у формі TV – show «Fantastic Creatures’ Land», протягом якого діти пригадали частини тіла, кольори, цифри, граматичну структуру can\cannot. Вихованці працювали над проектною роботою «Our Fantastic Creature» і представили присутнім виставку власноруч створених фантастичних істот.

«Travelling Adventures Station» відзначилася проведенням квесту «Travelling Adventures» у шкільному парку. На природі діти активно брали участь у виконанні цікавих завдань, що привели команду до омріяного скарбу. Повернувшись до школи, вихованці табору презентували проекти «Photo collage. The most exciting trip in my life», підготовка яких була їхнім випереджальним завданням.

Фінальний день табору закінчився урочистим закриттям у формі чайної церемонії «Tea Party» та сервіруванням столу. Діти грали в рухливі ігри, ділилися враженнями від перебування в таборі. Відбулося підведення нагородження кращих вихованців табору «English Summer» призами та сертифікатами. По завершенню, вчителі, волонтери та вихованці насолоджувались смачним англійським чаєм.

Змістовне дозвілля учнів організували вчителі Кривонос Т.В., Манцурова О.В., Заудальська Н.О., Андрющенко О.В. та волонтери. Вони робили усе можливе, аби життя дітей було щасливим, насиченим, цікавим – всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість.