Свято шкільного Олімпу

06 червня 2019 року актова зала Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 гостинно зібрала у своїх стінах членів педагогічного колективу, представників батьківських комітетів, державних, громадських організацій, учнів на щорічний звіт керівника навчального закладу Звоник Віри Іванівни.

Віра Іванівна ознайомила присутніх зі стратегічними напрямами роботи закладу освіти, з кадровим забезпеченням і здобутками педагогічного та учнівського колективів за 2018 – 2019 навчальний рік. Пріоритетним напрямком у модернізації освітнього простору стало втілення ідей Нової української школи. Перший рік впровадження якої переконав, що педагогічний колектив повністю готовий до реалізації Концепції НУШ. Директор школи детально зупинилася на аналізі ефективності впровадження у освітній процес інноваційної діяльності, що стимулювало педагогів до участі у різноманітних проектах, фахових конкурсах різних рівнів, Всеукраїнських науково – практичних конференціях.

У щорічному своєму звіті директор закладу освіти звернула увагу на те, що чітка цілеспрямована комплексна робота зі створення позитивного іміджу закладу освіти сприяла тому, що школа займає гідне місце в рейтингу кращих загальноосвітній навчальних закладів міста. Педагогічний колектив навчального закладу цілеспрямовано працює над підготовкою творчої особистості, адаптованої до сучасних реалій, здатної «ввійти» в контекст культури й освіти ХХІ століття.
Прослухавши доповідь керівника присутні ще раз впевнилися, що в ЗОШ №28 працює злагоджений колектив однодумців, метою якого є розвиток пізнавальної та творчої активності учнів.

Запрошені до слова представники державних установ, громадських об’єднань та батьківських колективів висловили свою щиру подяку директору Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 Звоник Вірі Іванівні за підтримку високого іміджу навчального закладу, досконале уміння управляти освітнім процесом, успішну реалізацію стратегічної мети розвитку школи, створення комфортного середовища для підростаючого покоління та оцінили роботу керівника школи на «відмінно».

Урочистим завершенням батьківської конференції стало традиційне проведення свята «Шкільного Олімпу», на якому було нагороджено найкращих вчителів та учнів у семи різних номінаціях. Перемогу здобули:

• у номінації «Новатор року» вчитель української мови та літератури Теплова Олена В ячеславівна та вчитель інформатики Бєлєнкіна Людмила Юріївна;
  • у номінації «Дослідник року» вчитель фізики Яблуновська І.В. та вчитель математики Кузьміна Т.В.;
  • у номінації «Невичерпне натхнення та креативність» вчитель української мови та літератури Герасименко С.В.;
  • у номінації «Сяйво розуму й таланту» керівник методичного об’єднання класних керівників Полудень С.І.;
  • у номінації «Обдарованість року» призери багатьох конкурсів та переможці ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад Распопін Данило (3-Б клас); Кунцяк Олександр (9Аклас); Іщенко Катерина (8А);
  • у номінації «Учитель –наставник: В обіймах доброти і духовних щедрот»(Класний керівник року) класні керівники 5-Б класу Заудальська Н.О. та 8-В класу Удовиченко О.В.;
  • у номінації «Успішна родина-школи надія» учнівський колектив 8-Б класу (класний керівник Кривонос Т.В.);
  • у номінації «Від активного лідерства – до вершин успіху» учениця 9-А класу Трифонова Валерія та учень 10Б класу Бондаренко Дмитро;
  • у номінації «Перлина педагогіки» вчитель географії Симонова Л.В.із проектом «Let’s do it Ukraine».
  • Здобуття почесних грамот та пам’ятних подарунків стимулювало учасників освітнього процесу до подальших творчих звершень, а виступи талановитих учнів школи Андрющенко Анни, Трашкальової Ольги, Кривонос Софії та Марії, Стоколяс Олександри, Камінського Данила дарували святковий настрій та позитивні емоції.

Створена урочиста атмосфера стала підтвердженням філософії нашого закладу: «Школа життєтворчості – це палац здійснення мрій і сподівань, де учень – Людина з великої літери».