Дитинства останній дзвінок

У травні, коли природа милує око яскравими квітами і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.
Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного випускника.

Аби розділити радість шкільної громади, пригадати хвилюючі миті зі свого дитинства до Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №28 завітали депутат Миколаївської міської ради Жайворонок С.І., заступник голови профспілкового комітету заводу «Зоря-Машпроект» Трибрат Є.О., завідуюча дошкільним навчальним закладом № 50 Янковська Тетяна Іванівна.

З вітальним словом до великої шкільної родини звернулася директор школи Звоник Віра Іванівна, яка не тільки розповіла про здобутки розумних, талановитих і творчих здобувачів освіти нашого закладу освіти, а й нагородила почесними грамотами переможців ІІ та ІІІ турів Всеукраїнських предметних олімпіад, міських конкурсів. Віра Іванівна побажала всім дітям, педагогам, батькам веселих літніх канікул, хорошого відпочинку, а випускникам – здійснення їх заповітних мрій на шляху до вибору майбутнього фаху.
Будь-яке свято у нашому закладі освіти вирізнається оригінальністю та традиційно супроводжується яскравими виступами наших талановитих дітей. Під час урочистої лінійки можна було побачити і парад випускників, які гордо крокували дорогою з вишитих рушників турботливо простелених їхніми батьками, і «сонячний» флешмоб з елементами паркуру від школярів 5-10-х класів. Зачарувала всіх присутніх своїм прекрасним голосом учениця 6-В класу, Борулько Дар’я, яка виконала пісню «Бери своє».

Здавался, всім має бути радісно на душі, адже скоро настане літня весела пора, та чомусь притихли наші випускники і з якимось зачаруванням спостерігали за всім, що відбувається навколо. З напутніми словами звернулися до найстарших учнів школи батьки, подарувавши разом з мудрими настановами на щастя-долю вишитий рушник і коровай на ньому.
І ось мелодія вже запросила одинадцятикласників на їх останній шкільний вальс, закружляла і зупинила в німому очікуванні… Полетіли в небо мільйони мрій і сподівань…
…Останній дзвінок – надія і радість переплелися в душах школярівта їхніх батьків. Скільки було в ньому спогадів, мрій і сподівань, радості та світлої печалі… Почувши його, випускники зі смутком згадали прожиті шкільні роки і те, що їх уже не вернути назад, як ніколи відчули, що школа для кожного – це рідний дім, адже вони тут виросли.
Ось голосистий дзвоник калатає,
У дорогу всіх вас проводжає,
Удачі, щастя й перемог бажає.
Нехай же радість з вами поруч
Іде праворуч і ліворуч.
На останній ваш урок
Продзвенів шкільний дзвінок.
Всім бажає він в останній раз
У добрий путь і в добрий час!