День Європи

Куточків на Землі багато:
Європа серед них — найкраща над усім.
Красива, мудра і багата,
Європа — наш великий спільний дім.

День Європи — це свято Європейського Союзу, що відзначається як День Шумана, на ім’я міністра закордонних справ Франції Робера Шумана який 9 травня 1950 року звернувся до лідерів європейських країн із пропозицією почати процес об’єднання Європи.
З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається день Європи, відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.
З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у школі вчителы англыцськоъ мови разом учнями усых параллелей відзначили День Європи .
Гонка європейських машин «Сrush rush»- гра, яка захопила дітей, для 1- 2 класів. Крім опису зовнішнього вигляду авто (кольору та країну виробника) , діти змагалися ,яка ж модель найшвидша .
Учні 3-4 класів ознайомились із країнами Євросоюзу , їхніми народами , мовами , розмальовували прапори європейських країн та збирали пазли із зображенням визначних місць європейських столиць .
У школі діяв кабінет Mr Why , де всі охочі мали змогу ознайомитись з цікавими матеріалами про історію, культуру та традиції країн-членів Євросоюзу.
Учні 5-6 тільки переглянувши відео , позмагалися у QUIZ тесті , почувши питання від старших учнів школи .
Серед учнів 7-х класу відбулася презентації учнівських проектів «Віртуальні реклами країн Європи» , під час якої школярі дізналися про географічне положення країн, історію, національні та культурні традиції деяких країн.
Учні 8-х класів показали таланти на відомому шоу «EUROVOSION», де заспівали пісні французькою , ангійською, німецькою, італійською мовами.
Урок- захист проектів на тему “Travel agency transfer», де не тільки вирішували який найшвидший, найзручніший, найдешевший транспорт обрати , але й підготували подорож найцікавішими пам’ятками відомих британських міст . Учні виступали у ролі екскурсоводів, мандруючи історичними місцями Лондона;Белфаста, Едінбургу, Ліверпуля
А учні 10-Б класу граючи обирали найкращий університет Європи для подальшого навчання. Старшокласники із великим задоволенням проходили мршрути гри до обраного навчального закладу , шляхом визначення найкоротшого шляху та виконання завдань різного типу складності для заробітку необхідної суми грошей на навчання в країні Європи.
Весь цей день був спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів, формування європейської свідомості та української ідентичності на основі цивілізаційної належності України до Європи

Written by

Vivamus vel sem at sapien interdum pretium. Sed porttitor, odio in blandit ornare, arcu risus pulvinar ante, a gravida augue justo sagittis ante. Sed mattis consectetur metus quis rutrum. Phasellus ultrices nisi a orci dignissim nec rutrum turpis semper.

Comments are closed.