День Європи

Куточків на Землі багато:
Європа серед них — найкраща над усім.
Красива, мудра і багата,
Європа — наш великий спільний дім.

День Європи — це свято Європейського Союзу, що відзначається як День Шумана, на ім’я міністра закордонних справ Франції Робера Шумана який 9 травня 1950 року звернувся до лідерів європейських країн із пропозицією почати процес об’єднання Європи.
З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається день Європи, відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.
З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у школі вчителы англыцськоъ мови разом учнями усых параллелей відзначили День Європи .
Гонка європейських машин «Сrush rush»- гра, яка захопила дітей, для 1- 2 класів. Крім опису зовнішнього вигляду авто (кольору та країну виробника) , діти змагалися ,яка ж модель найшвидша .
Учні 3-4 класів ознайомились із країнами Євросоюзу , їхніми народами , мовами , розмальовували прапори європейських країн та збирали пазли із зображенням визначних місць європейських столиць .
У школі діяв кабінет Mr Why , де всі охочі мали змогу ознайомитись з цікавими матеріалами про історію, культуру та традиції країн-членів Євросоюзу.
Учні 5-6 тільки переглянувши відео , позмагалися у QUIZ тесті , почувши питання від старших учнів школи .
Серед учнів 7-х класу відбулася презентації учнівських проектів «Віртуальні реклами країн Європи» , під час якої школярі дізналися про географічне положення країн, історію, національні та культурні традиції деяких країн.
Учні 8-х класів показали таланти на відомому шоу «EUROVOSION», де заспівали пісні французькою , ангійською, німецькою, італійською мовами.
Урок- захист проектів на тему “Travel agency transfer», де не тільки вирішували який найшвидший, найзручніший, найдешевший транспорт обрати , але й підготували подорож найцікавішими пам’ятками відомих британських міст . Учні виступали у ролі екскурсоводів, мандруючи історичними місцями Лондона;Белфаста, Едінбургу, Ліверпуля
А учні 10-Б класу граючи обирали найкращий університет Європи для подальшого навчання. Старшокласники із великим задоволенням проходили мршрути гри до обраного навчального закладу , шляхом визначення найкоротшого шляху та виконання завдань різного типу складності для заробітку необхідної суми грошей на навчання в країні Європи.
Весь цей день був спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів, формування європейської свідомості та української ідентичності на основі цивілізаційної належності України до Європи