Одягни вишиванку – розкрий свій генетичний код

Щороку у третій четвер травня у нашій школі традиційно відзначають свято патріотизму і любові – Свято вишиванки. Цьогоріч свято припало на 16 травня. Цей день має глибокий духовний зміст, відображає усю багатогранність і творчість українського народу. Адже саме в орнаментах української вишиванки можна передати те, чого не завжди скажеш словами. Зі споконвіку українці відображали орнаментами вишиванок найважливіші цінності в житті українця – любов, життя, силу, здоров’я і невичерпну свободу.

Вишиванка є могутнім символом родинного благополуччя, а саме свято покликане засвідчити єдність нації, єдність шкільної родини. Цього дня у нашому закладі освіти було проведено марш вишиванок та загальношкільний флешмоб «Вишиванка об’єднує всіх» . Школярики 1-11-х класів вийшли на шкільне подвір’я і створювали різні фігури: коло, серце тощо. Діти трималися за руки і цим демонстрували єдність єдиного пориву: пам’ятати про традиції свого народу, про його національну самобутність. Одягайте вишиванки і ви, у будень і свято, бо ми українці, ми патріоти і нас так багато!