ДЮП «Іскорка» перемагає

7 травня 2019 року після перемоги в районному етапі конкурсу агітбригад команда учнів Миколаївської ЗОШ №28 «Іскорка» представляла Інгульський район на міському етапі конкурсу «Дружин юних пожежних».

Після запеклої боротьби, у якій кожна команда дивувала глядачів оригінальними костюмами, декораціями та, звісно ж, змістовними виступами учні нашого навчального закладу Бондаренко Дмитро, Луценко Єлизавета, Гончар Анастасія, Ус Вікторія, Землянська Анастасія, Пашнєва Юліана посіли почесне друге місце. Ми пишаємося своїми фіналістами та бажаємо подальших перемог, щоб наша «Іскорка» палала яскравими вогниками, прославляла свій навчальний заклад та вчила всіх учнів правилам безпечної поведінки.