«Сильний духом»

15 березня у рамках міського історико-патріотичного проекту «Шляхами подвигу і слави» учні нашої школи провели зустріч з ветераном АТО,офіцером 79-аеромобільної бригади, викладачем історичного факультету МНУ ім. В.О. Сухомлинського, відомим в Україні та за її межами археологом – Смирновим Олександром Ігоровичем.

Учні з хвилюванням слухали розповідь воїна-земляка про нелегкі будні на сході України, про свої успіхи та невдачі. Молодь задавала питання про умови перебування в місцях бойових дій, про ставлення місцевих жителів до воїнів, про фронтових побратимів, та звісно ж про навички цілком мирної професії у бойових умовах на передовій.
У ході зустрічі панувала атмосфера патріотизму і довіри. Школярів надихнув запал Олександра Ігоревича, його прагнення захищати Батьківщину і віра в перемогу.

Розмова з цікавою людиною завжди затягує. Говорили ми з Олександром Ігоровичем, довго, докладно, з перервами і відступами на загальні теми,такі, що війни начебто й не стосуються, але близькі : про науку, роботі з молоддю, перспективи країни…
Ця зустріч нікого не залишила байдужим. Невідомо, скільки ще триватиме війна. Але ми маємо надію, що справедливість та мир знову запанують на просторах єдиної України!