«Сильний духом»

15 березня у рамках міського історико-патріотичного проекту «Шляхами подвигу і слави» учні нашої школи провели зустріч з ветераном АТО,офіцером 79-аеромобільної бригади, викладачем історичного факультету МНУ ім. В.О. Сухомлинського, відомим в Україні та за її межами археологом – Смирновим Олександром Ігоровичем.

Учні з хвилюванням слухали розповідь воїна-земляка про нелегкі будні на сході України, про свої успіхи та невдачі. Молодь задавала питання про умови перебування в місцях бойових дій, про ставлення місцевих жителів до воїнів, про фронтових побратимів, та звісно ж про навички цілком мирної професії у бойових умовах на передовій.
У ході зустрічі панувала атмосфера патріотизму і довіри. Школярів надихнув запал Олександра Ігоревича, його прагнення захищати Батьківщину і віра в перемогу.

Розмова з цікавою людиною завжди затягує. Говорили ми з Олександром Ігоровичем, довго, докладно, з перервами і відступами на загальні теми,такі, що війни начебто й не стосуються, але близькі : про науку, роботі з молоддю, перспективи країни…
Ця зустріч нікого не залишила байдужим. Невідомо, скільки ще триватиме війна. Але ми маємо надію, що справедливість та мир знову запанують на просторах єдиної України!

Written by

Vivamus vel sem at sapien interdum pretium. Sed porttitor, odio in blandit ornare, arcu risus pulvinar ante, a gravida augue justo sagittis ante. Sed mattis consectetur metus quis rutrum. Phasellus ultrices nisi a orci dignissim nec rutrum turpis semper.

Comments are closed.