Масляна

Учні початкової школи радісно зустріли початок весни. Було проведено свято Масляної. Учні других класів спільно з батьками співали пісні, декламували вірші. Діти прощалися з лютою зимою та з радістю зустрічали довгоочікувану весну з млинцями, пирогами, солодощами, які приготували разом з матусями та бабусями. Весна з Масляною завітала і до учнів третіх класів, почувши їх веселі пісні і танці. На яр марці діти придбали солодощі та фрукти. Спільно з дитячими колективами було вирішено провести благодійну акції з метою допомоги дітям – учасників АТО, вимушеним переселенцям.

Були придбані канцтовари та спортивний інвентар. Діти були раді отриманим подарункам та вдячні всім учням початкової школи № 28 та їх батькам.