Харчування

4 березня 2019 року в ЗОШ № 28 представниками батьків учнів молодших класів була здійснена перевірка якості організації харчування.
Комісія перевірила: дотримання умов збереження продуктів, терміни їх реалізації; наявність добових проб блюд відповідно до меню;санітарний стан обідньої зали та якість миття посуду.
Перевіркою було встановлено, що санітарний стан харчоблоку знаходиться в задовільному стані. В холодильнику всі продукти зберігаються з дотриманням умов збереження продуктів. Ковбасні вироби герметично упаковані. Риба та м’ясо розмежовані по різних холодильних камерах. На кожному є термін придатності. Прострочених продуктів не виявлено.

Овочі та фрукти зберігаються в окремій коморі( відведеній для зберігання) на спеціальних решітках.
Посуд чистий. Битих чи надщерблених склянок та тарілок немає.
Смакові якості поданих дітям страв та їх тепловий режим задовольняє як батьків ,так і учнів школи.