Предметний тиждень освітніх галузей «Суспільствознавство» та «Природознавство»

З 14 по 18.01.2019 р. у школі пройшли заходи предметного тижня освітніх галузей «Суспільствознавство» та «Природознавство»
Всі учні школи активно долучилися до підготовки та проведення запланованих заходів.

На учнів 7-х класів чекала пізнавальна гра-квест «Скарби хімії». Десятикласники доводили свою ерудованість у науках, змагаючись у брейнстормінгу «Випробування ерудитів», на уроці з громадянської освіти через ділову гру з’ясували роль політичних партій в розвитку демократії .З надзвичайним захопленням готувались та провели учні 5-8-х класів інтегровані заходи «Ода яблуку» , «Мандрівка в часі» , «Вода – вічний живий рух».

Протягом тижня актив шкільного самоврядування проводив фоторепортаж з різноманітних конкурсів малюнків, стіннівок, проектів, летбуків, міні-творів за тематиками: «Людина і всесвіт», «Міфи стародавньої Греції в історії», «Хімічні елементи» ,«Заповідні території України та Миколаївської області», «Let’s do it, Ukraine», «Щаслива лапа».

Інтегрований захід «Пам’ять про Голокост» у 9-10-х класах до Міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту ще раз довів невичерпаність та актуальність розглянутої теми.
Підсумки тижня наук було підбито на «Святкових посиденьках», на який завітали представники учнівських колективів 5-11-х класів. Отримати винагороду за участь у предметних заходах можна було тільки виконавши веселі завдання.
У вирі бурхливих емоцій непомітно пролетіли надзвичайно змістовні та цікаві дні тижня. Сподіваємося, що вивчення предметів освітніх галузей «Суспільствознавство» та «Природознавство» допоможе учням нашої школи виховати патріотичні та громадянські цінності, усвідомлення того, що ми всі є творцями теперішнього і майбутнього своєї рідної Батьківщини.

Written by

Vivamus vel sem at sapien interdum pretium. Sed porttitor, odio in blandit ornare, arcu risus pulvinar ante, a gravida augue justo sagittis ante. Sed mattis consectetur metus quis rutrum. Phasellus ultrices nisi a orci dignissim nec rutrum turpis semper.

Comments are closed.