“Winter Holidays” з динамічною групою “Easy English”

В січні 2019 року для педагогів Миколаївської ЗОШ № 28 було проведено засідання динамічної групи “EasyEnglish” за темою “Winter Holidays”
(керівник Кривонос Т.В.).

Засідання пройшло у формі ігрового шоу. У ході заняття вчителі іноземної мови Кривонос Т.В. та Андрющенко О.В. ознайомили колег з назвами пір року та місяців, з традиціями святкування зимових свят в Англії та порівнювали їх з українськими традиціями. Також вчили вимовляти та писати дати англійською мовою. Педагоги формували навички діалогічного мовлення, практикувались у складанні запитальних речень. І найголовніше, прививали інтерес та повагу до культурних традицій Англії.

В ході заняття було проведено гру “The Cube”, “Christmas Stocking” та майстер-клас по виготовленню міні масок Санти та його оленя Рудольфа.
Всі вчителі проявили широкий спектр своїх умінь та навичок, поглибили знання з англійської мови, дізнались, як святкують Різдво в Англії та поповнили свої знання стійкими розмовними кліше.

Written by

Vivamus vel sem at sapien interdum pretium. Sed porttitor, odio in blandit ornare, arcu risus pulvinar ante, a gravida augue justo sagittis ante. Sed mattis consectetur metus quis rutrum. Phasellus ultrices nisi a orci dignissim nec rutrum turpis semper.

Comments are closed.