Всеукраїнський місячник «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»

З метою розвитку творчих обдарувань особистості, надання їй можливості проявити свої нахили та здібності протягом жовтня 2018 року в ЗОШ №28 проходив місячник «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до сторіччя від дня народження В.О. Сухомлинського).

Розпочався місячник виставкою-інсталяцією в холі школи «Вчитель добра і краси», присвячений творчості великого педагога.
Класні керівники провели єдиний урок доброти «Людина починається з добра».

У закладі відбулися педагогічні читання «Творче впровадження спадщини В.О. Сухомлинського в сучасний освітній простір школи».
Учні 5-6 класів читали вголос казки та оповідання, обговорювали зміст прочитаного, ділилися своїми враженнями, наводили приклади подібних ситуацій із власного життя.
Спільно з учителем образотворчого мистецтва Клевою Анастасією Дмитрівною учні 7-х класів працювали над створенням мальованого мультфільму за твором В.О. Сухомлинського «Як міняється колір снігу».
Учні 3-А та 3-В класів із задоволенням взяли участь в інсценуванні казок «Читаємо Сухомлинського».

Бібліотекар Соловйова Тетяна Володимирівна спільно з учителем української мови та літератури Герасименко Світланою Володимирівною провели літературний турнір «Творимо мудру казку» між учнями 8-А та 8-Б класів. Юнаки дослідили біографію та педагогічну спадщину В.Сухомлинського, позмагалися у виразності читання казок, визначили тему, ідею творів та склали власну казку з повчальним змістом.
А в нагороду отримали солодкі серця зі стрічками – порадами Василя Олександровича, які неодмінно стануть у нагоді на життєвім шляху.