Коучинг-центр для педагогів освітньої галузі «Мови і літератури» (українська мова та література)

Під час осінніх канікул наша школа стала коучинг-центром, де вчителі освітньої галузі «Мови і літератури» (українська мова та література) взяли участь у тренінгу з питань самоменеджменту, іміджевої компетентності, педагогіки партнерства та професійного зростання.
Проведені під час заходу вправи сприяли створенню доброзичливого мікроклімату в колективі, ефективній співпраці та самовдосконаленню. Саме мобільний учитель, учитель-лідер, учитель-новатор зможе повести за собою сучасних дітей, учнів – творців нового покоління. У процесі роботи педагоги переконалися, що формальна освіта допоможе вижити, а самоосвіта приведе до успіху.