Тато, мама, я – спортивна сім’я

Здоровий спосіб життя – запорука щасливої родини. А заняття спортом всією сім’єю ще більше цементує стосунки.
Тут не лише користь від занять тим чи іншим видом спорту, а й можливість у родинному колі здобувати хай і локальні, але перемоги, які поєднують сім’ю не лише тілом, а й духом.

Минулої п’ятниці родини учнів 2 класів показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння, взявши участь у веселому святі «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Назва дійства – говорить сама за себе.

Сімейна команда складалася з тата, мами та дитини восьми років.
Участь взяли три команди. 2-А клас представляла команда родини Олаєру із сином Ростиславом, 2-Б клас – команда родини Аветян із донькою Анастасією, 2-В клас команда родини Стекачових із сином Юхимом.

Учасники фестивалю демонстрували свої найкращі здібності у швидкості, спритності, гнучкості та злагодженості дій у восьми естафетах та у спортивній вікторині. Батьки та діти подарували глядачам хвилини незабутньої радості. Всі отримали масу позитивних емоцій: і глядачі, і учасники, а особливо потішились діти, адже у наш шалений час не так багато його залишається на спільні родинні забави. Цієї днини сім’ї-учасниці перетворились у один єдиний механізм, що крокував до перемоги підтримуючи один одного.

Варто зазначити, що поразок не було. Адже чи можна програти, коли отримуєш безліч позитиву і хочеться сміятися? Звичайно, ні! А от переможці визначилися:
І місце виборола команда сім’ї 2-Б класу, II місце команда 2-А класу, III місце команда 2-В класу.