Перший дзвоник знову кличе в клас

Перший вересневий день милує нас теплими сонячними промінчиками, радує красою осінніх квітів, а також закликає всіх учнів знову завітати на шкільне подвір’я, щоб розпочати новий навчальний рік. Для одних учнів – це тільки початок мандрівки стежиною знань, до якої їх гостинно запросила Нова українська 12-річна школа, для інших – важливий етап переходу з молодшої школи в старшу, а для учнів випускних класів – символ оволодіння вершиною шкільних знань та роздуми над вибором життєвого шляху. Тож цього дня і школа у вересневому чеканні знову ожила і загомоніла голосами сотень учнів, батьків, вчителів. Біля шкільного порогу учнів чекали спеціально обладнані фотозони, які одразу привернули їх інтерес і стали місцем для спільних сімейних фото та селфі.
Ранок 1 вересня наповнився спогадами, веселощами, надіями та твердою впевненістю у майбутньому. Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 зібрала всіх біля своїх гостинних стін: учнів, учителів, батьків.

З вітальним словом до великої шкільної родини звернулася директор школи Звоник Віра Іванівна, яка привітала всіх учнів школи з початком нового навчального року, побажала всім міцного здоров’я, миру, тепла та успіхів у навчанні.
Будь-яке свято у нашій школі традиційно супроводжується яскравими виступами учнів, адже наша школа життєтворчості багата на таланти. Зачарувала всіх присутніх своїм прекрасним голосом учениці 6-8 –х класів, які виконали Гімн України. Учні 8-х класів порадували малечу веселою інтерактивною сценкою з улюбленими мультгероями Машею та Ведмедем, Фіксмиками та Engry Berds. Здивували шкільну родину учениці 6-10 – класів класів, які представили перед шкільною громадою постановку сучасного флеш-мобу. Дівчата не тільки виконували елементи українських народних танків під сучасну музику, а й запросили до танцю наймолодших учнів школи – першокласників, які веселе кружляли хороводами аж доки ціла зграя голубів не захопила небесні простори і не поставила величну крапку масовому дійству.

Коли пролунав перший дзвінок – надія і радість переплелися в душах учнів та їхніх батьків. Скільки було в ньому мрій і сподівань, радості та планів на майбутнє. Почувши його, випускники та учні 10-х класів з гордістю провели наймолодших учнів школи – першокласників – вистеленою вишитими рушниками дорогою на їх перший у житті урок Нехай же цей навчальний рік принесе нам лиши миті радості і гордості за наших учнів та вчителів, хай завжди сяє їм щаслива зірка!