Перший дзвоник знову кличе в клас

Перший вересневий день милує нас теплими сонячними промінчиками, радує красою осінніх квітів, а також закликає всіх учнів знову завітати на шкільне подвір’я, щоб розпочати новий навчальний рік. Для одних учнів – це тільки початок мандрівки стежиною знань, до якої їх гостинно запросила Нова українська 12-річна школа, для інших – важливий етап переходу з молодшої школи в старшу, а для учнів випускних класів – символ оволодіння вершиною шкільних знань та роздуми над вибором життєвого шляху. Тож цього дня і школа у вересневому чеканні знову ожила і загомоніла голосами сотень учнів, батьків, вчителів. Біля шкільного порогу учнів чекали спеціально обладнані фотозони, які одразу привернули їх інтерес і стали місцем для спільних сімейних фото та селфі.
Ранок 1 вересня наповнився спогадами, веселощами, надіями та твердою впевненістю у майбутньому. Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 зібрала всіх біля своїх гостинних стін: учнів, учителів, батьків.

З вітальним словом до великої шкільної родини звернулася директор школи Звоник Віра Іванівна, яка привітала всіх учнів школи з початком нового навчального року, побажала всім міцного здоров’я, миру, тепла та успіхів у навчанні.
Будь-яке свято у нашій школі традиційно супроводжується яскравими виступами учнів, адже наша школа життєтворчості багата на таланти. Зачарувала всіх присутніх своїм прекрасним голосом учениці 6-8 –х класів, які виконали Гімн України. Учні 8-х класів порадували малечу веселою інтерактивною сценкою з улюбленими мультгероями Машею та Ведмедем, Фіксмиками та Engry Berds. Здивували шкільну родину учениці 6-10 – класів класів, які представили перед шкільною громадою постановку сучасного флеш-мобу. Дівчата не тільки виконували елементи українських народних танків під сучасну музику, а й запросили до танцю наймолодших учнів школи – першокласників, які веселе кружляли хороводами аж доки ціла зграя голубів не захопила небесні простори і не поставила величну крапку масовому дійству.

Коли пролунав перший дзвінок – надія і радість переплелися в душах учнів та їхніх батьків. Скільки було в ньому мрій і сподівань, радості та планів на майбутнє. Почувши його, випускники та учні 10-х класів з гордістю провели наймолодших учнів школи – першокласників – вистеленою вишитими рушниками дорогою на їх перший у житті урок Нехай же цей навчальний рік принесе нам лиши миті радості і гордості за наших учнів та вчителів, хай завжди сяє їм щаслива зірка!

Written by

Vivamus vel sem at sapien interdum pretium. Sed porttitor, odio in blandit ornare, arcu risus pulvinar ante, a gravida augue justo sagittis ante. Sed mattis consectetur metus quis rutrum. Phasellus ultrices nisi a orci dignissim nec rutrum turpis semper.

Comments are closed.