Наші вчителі як творці освітнього середовища Нової української школи

22 серпня 2018 року у нашій школі відбулася справжня феєрія. Креативна атмосфера панувала протягом усього заходу, який пройщов у цікавій сучасній формі – co-working. Учасники створювали ментальні карти, інтерактивні плакати, скрапбук, лепбук. Застосування вищезазначених засобів, прийомів, технік сприяє розвитку критичного мислення, комунікативної та інформаційної компетентностей педагогів, які зможуть зробити процес навчання більш цікавим та результативним.