Закриття літнього англомовного табору “English Summer Camp” в Миколаївській загальноосвітній школі №28

Як швидко, захоплююче, креативно та весело пройшли два тижні літнього англомовного табору “English Summer Camp” в Миколаївській загальноосвітній школі №28.
Наш шкільний мовний табір став місцем невимушеної атмосфери, сучасної освіти , творчого розвитку та комунікативних навичок дітей. Кожен день в нашому таборі був присвячений певному острову. Протягом цих днів для дітей проводились різноманітні інтерактивні та спортивні ігри, квести, майстер класи, пікніки та змагання. Також діти кожного дня виготовляли частини карти та брали участь в конкурсах.
Фінальний день табору закінчився урочистим закриттям зміни. Відповідно до карти, яку діти самостійно створили, використовуючи техніку скрапбукінгу, було складено Quest Show “Finding Treasure”. Діти розгадували загадки та на кожному «острові» знаходили певні підказки. В кінці квесту на дітей чекали скарби у вигляді солодощів. Також відбулося традиційне нагородження наших талановитих кемперів за підсумками роботи в таборі.
Сподіваємося, що всі вихованці пришкільного мовного табору не тільки гарно провели час, а й оздоровилися та вдосконалили свої знання з англійської мови.