Відкриття англомовного табору “English Summer camp” в ЗОШ №28

Нарешті настала пора сонячного тепла, цікавих забав та літнього англомовного табору “English Summer Camp” для учнів ЗОШ №28. Відкриття табору почалося з запальної гавайської вечірки. Учні побували на сонячних та яскравих Hawaii Islands разом з героїнею улюбленого мультфільму “Moana” та заспівали пісню “We know the way”. Дітей привітала заступник директора з навчально-виховної роботи Луцик Надія Володимирівна. А учениці 2-х класів виконали запальний танок “Rio”. Також разом з вчителями та волонтерами діти поринули у неймовірний світ ігор та розваг, під час яких учасники залюбки використовували свій мовний потенціал та ділилися враженнями від першого дня перебування в таборі. Педагогам вдалося створити святкову та невимушену атмосферу.