Свято шкільного Олімпу

01 червня 2018 року актова зала Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 гостинно зібрала у своїх стінах членів педагогічного колективу, представників батьківських комітетів, державних, громадських організацій, учнів на щорічний звіт керівника навчального закладу Звоник Віри Іванівни. Почесними гостями загальношкільної конференції стали: завідуюча ДНЗ №50 Янковська Т.І., ЗДНВР Миколаївської міської вечірньої школи з заочною формою навчання Зорич К.І., заступник голови Ради ветеранів заводу «Зоря-Машпроект» Дорофєєв Б.О. та представник Ради ветеранів Інгульського району Осипов М.І.
Віра Іванівна ознайомила присутніх зі стратегічними напрямами роботи навчального закладу, з кадровим забезпеченням школи та здобутками педагогічного та учнівського колективів за 2017 – 2018 навчальний рік. Директор школи детально зупинилася на аналізі ефективності впровадження у освітній процес інноваційної діяльності, що стимулювало педагогів до участі у різноманітних проектах, фахових конкурсах різних рівнів, Всеукраїнських науково – практичних конференціях.

У щорічному звіті Звоник В.І. звернула увагу на те, ¬¬¬ що чітка цілеспрямована комплексна робота зі створення позитивного іміджу навчального закладу сприяла тому, що школа займає гідне місце в рейтингу кращих загальноосвітній навчальних закладів міста. Педагогічний колектив навчального закладу цілеспрямовано працює над підготовкою творчої особистості, адаптованої до сучасних реалій, здатної «ввійти» в контекст культури й освіти ХХІ століття.
Прослухавши доповідь керівника присутні ще раз впевнилися, що в ЗОШ №28 працює злагоджений колектив однодумців, метою якого є розвиток пізнавальної та творчої активності учнів.
Запрошені до слова представники державних установ, громадських об’єднань та батьківських колективів висловили свою щиру подяку директору Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 Звоник Вірі Іванівні за підтримку високого іміджу навчального закладу, досконале уміння управляти освітнім процесом, успішну реалізацію стратегічної мети розвитку школи, створення комфортного середовища для підростаючого покоління та оцінили роботу керівника школи на «відмінно».

Урочистим завершенням батьківської конференції стало традиційне проведення свята «Шкільного Олімпу», на якому було нагороджено найкращих вчителів та учнів у семи різних номінаціях. Перемогу здобули:
  • у номінації «Учитель року» вчитель української мови та літератури Герасименко С.В.;

• у номінації «Сяйво розуму й таланту» керівник методичного об’єднання класних керівників Полудень С.І. та керівник галузі «Мова і література (українська» Теплова О.В.);

• у номінації «Шлях до різнобічної ерудованості та інтелектуальної компетентності» призери багатьох конкурсів та переможці ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад учениця 11 класу Пеньковська Дар’я, учениця 10 класу Ходарченко Ганна та 3-А класу Федосова Марія;

• у номінації «Класний керівник року» класовод 1-Б класу Гончарова Т.В. та класний керівник 5-А класу Левчук О.Б.;

• у номінації «Успішна родина-школи надія» учнівські колективи 4-А класу (класовод Рясна Н.В.) та 6-А класу (класний керівник Теплова О.В.);

• у номінації «Від активного лідерства – до вершин успіху» учениця 11 класу Черноусова Ганна;

• у номінації «Натхненна перлина творчості» учениця 5-В класу Борулько Дар’я.

Здобуття почесних грамот та пам’ятних подарунків стимулювало учасників освітнього процесу до подальших творчих звершень, а виступи талановитих учнів школи Борулько Дар’ї, Андрющенко Анни, Трашкальової Ольги, Кривонос Софії, Кулик Маргарити, Кириленко Ольги та колективу 7-Б класу дарували святковий настрій та позитивні емоції.
Створена урочиста атмосфера стала підтвердженням філософії нашого закладу: «Школа життєтворчості – це палац здійснення мрій і сподівань, де учень – Людина з великої літери».