Інавгурація Президента школи

17 квітня 2018 року у нашій школі було проведено інавгурацію новообраного Президента школи Трифонової Валерії, прем’єр-міністра Гуськової Дар’ї та міністрів Бей Владислави, Землянської Анастасії, Гладкої Анастасії. Кожна з дівчат ще раз нагадала присутнім свої передвиборчі обіцянки, продемонструвавши передвиборчі відеоролики, ознайомила зі своєю програмою. Зі звітом про свою діяльність виступила Президент школи 2016-2018 років Пеньковська Дар’я, яка подякувала своїм наставникам та колегам за підтримку і побажала своїм послідовникам успіхів і творчих зрушень на нових посадах. Після цього Трифонова Валерія, Гуськова Дар’я, Землянська Анастасія, Бей Владислава та Гладка Анастасія урочисто виголосили присягу, якою засвідчили, що готові працювати заради процвітання рідної школи, захисту прав її учнів, активізації діяльності учнівського самоврядування ЗОШ №28. Дівчата помітно хвилювалися, адже кожна з них розуміла, що повинна виправдати очікування сотні виборців, гідно проявити себе не лише на словах, а у реальних справах. У підсумку проведення інавгурації дівчат привітали заступник директора школи з виховної роботи Донцул Лариса Іванівна та педагог-організатор Манцурова Олена Володимирівна, які вручили їм посвідчення, які підтверджують займані ними посади та ознайомили з новою структурою шкільного самоврядування. Тепер кожен з обранців очолює своє міністерство: Трифонова Валерія міністерство «Світоч», прем’єр-міністр міністерство «Лайфхак», Землянська Анастасія міністерство «Промінь надії», Бей Владислава міністерство «Феміда», Гладка Анастасія міністерство «Сузір’я» та міністерство «Геркулес». Хочеться зауважити лише одне: на жаль, не всі командири класів та їх заступники відповідально поставилися до засідання з нагоди інавгурації Президента школи, тому пропустили цю визначну подію. Натомість завжди активними учасниками всіх засідань учнівського самоврядування залишаються учні 5-Б, 7-А, 8-А, 9-А, 9-В, 10 класів. Не стійте осторонь, долучайтеся до позакласного життя та діяльності Ради учнівського самоврядування «Лідер»!