Згадаймо…

Пролетіло 73 роки, мов на крилах журавлів, але в пам’яті залишаються події тих літ. Вони живуть у спогадах бійця, в суворому монументі. І нехай зостанеться в пам’яті наших учнів подвиг тих людей, які захищали рідну землю від німецько-нацистських окупантів, про тих людей, які допомагали відвоювати цю перемогу, працюючи день і ніч в тилу.
8 травня в ЗОШ №28 відбулася святкова лінійка присвячена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги, на яку за доброю традицією завітав почесний гість – ветеран Другої світової війни Пономаренко Іван Антонович, який поділився своїми спогадами про жахливі повоєнні роки, побажав усім учням та вчителям мирного неба над головою і щасливого майбутнього.
Сльози на очах викликали пісні та вірші, які лунали у цей день від учнів нашої школи, а саме: вірші у виконанні учнів 5-А класу, пісня «Маки» у виконанні учениці 5-Г класу Борулько Дар’ї, патріотичний флешмоб у виконанні учнів 7-А класу.

Протягом тижня учні школи брали участь в акціях «Букет ветерану», «Милосердя». У школі пройшла ціла низка заходів: екскурсія по музею Бойової слави (для учнів 1,4, 5, 9-х класів), уроки-реквієми «А пам’ять живе вічно…».
9 травня 1945 року – ця дата закарбується у серцях нашого народу на віки. Адже саме цього теплого травневого дня над чистим небом запалали салюти перемоги. Із року в рік український народ відзначає свято Дня Перемоги з трепетом у серці та сльозами на очах. Нащадки свято бережуть пам’ять про подвиг свого народу.
Шановні ветерани! У день річниці славної Перемоги бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє рідного міста і нашої України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир і добробут!