Переможці турніру «Шкіряний м’яч»

11 травня в Миколаєві на стадіоні спорткомплексу «Зоря» відбувся завершальний етап традиційних змагань «Шкіряний м’яч», у віковій категорії 2006 р.н., який проходив за активної підтримки Федерації футболу Миколаївської області. Переможцями турніру стала середньо-освітня школа №28, яка представляла Інгульський район, а саме:
Журов Артем
Журов Олександр
Резніченко Артем
Сербулов Ростислав
Чігорський Нікіта
Григоренко Богдан
Заліщук Денис
Погребняк Ростислав
Алмаєв Дмитро
Щербатих Микола
Муравинець В`ячеслав
Вашеняк Назар
Нештенко Єгор
Крупський Максим
Копитін Олег

Вчитель команди Інгульського району – Надія Гапонова так прокоментувала здобутки своїх учнів: «Чесно кажучи, спочатку ми не вірили, що можемо посісти перше місце. Ми поставили собі за мету срібні медалі. Але з кожною грою розуміли що можемо краще і треба викладатися на повну, що і зробили наші гравці. Крім головного призу: звання чемпіона турніру у нас також є нагороди в різних номінаціях: перше місце в номінації «удари на точність» здобув Журов Артем і третє місце за елементи техніки «удари на дальність» завоював Заліщук Денис».

Переможці та призери були нагороджені пам’ятними кубками, медалями та дипломами. Всі учасники отримали футбольні м’ячі від голови Федерації футболу Миколаївської області Олександра Пасічного.

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальших успіхів у Всеукраїнських змаганнях!